Eşkel Esence yola cephe deniz manzaralı bağ
Eşkel Esence yola cephe deniz manzaralı bağ

Eşkel-Esence Yola Cephe, Deniz Manzaralı Bağ

Eşkel-Esence Yola Cephe, Deniz Manzaralı Bağ yapılması planlanan TRT villa projesine ve denize yakın konumu yanında 178 m2 arazi için istenilen uygun fiyatı ile de sizlere tavsiye ettiğimiz parseller arasındadır.

Eşkel Yola Cephe Bağ

Eşkel yola cephe bağ için istenilen fiyat kısa süre için xx.000.-TL olup emsalleri ile kıyaslandığında uygun fiyatlı olduğu sizler tarafından da takdir edilecektir. Eşkel’de yola cephe, deniz manzaralı bağ nitelikli arazi hisseli resmi tapulu olup satışı Mudanya Tapu Müdürliğü’nde gerçekleşecektir.

Esence Yola Cephe Bağ

Esence yola cephe bağ almak isteyenler için fırsat niteliğindeki arazi üzerinde zeytin ağaçları bulunmakta olup yerleşime çok yakın olması sayesinde sizde yazlık yaparak muhteşem deniz manzarası sayesinde unutulmaz günler geçirebilirsiniz. Mudanya Eşkel-Esence’de satılık araziler denildiğinde geniş portföyü ile sizlerin tercihi olan Mudi Emlak gayrimenkuller arasında sizde kendi bütçenize uygun yer bulabilirsiniz.

Eşkel Deniz Manzaralı Bağ

Eşkel deniz manzaralı bağ sahile yakın arazi elektrik-su bağlantıları yakınında olup asfalt ana yola cephe olması sayesinde araziye yılın her ayında rahatlıkla giriş yapma imkanınız bulunmaktadır. Mudanya köylerinde uygun fiyatlı araziler ve Eşkel-Esence Yola Cephe, Deniz Manzaralı Bağ hakkında detaylı bilgi almak için Kumyaka-Trilye ana yol üzerindeki ofisimizi ziyaret edebilir ya da telefonla bizlerle iletişim kurabilirsiniz.

Hemen Ara