Eğerce Satılık Manzaralı Tarla

Eğerce Satılık Manzaralı Tarla Bursa Mudanya ilçesinin hızla gelişmekte olan bölgesinde yer alırken kısa süre için uygun fiyat avantajı ile satışa sunulmuştur.

Eğerce Tarla

Eğerce tarla ve zeytinlik almak isteyenlerin ilk olarak tercih ettikleri lider Mudanya Emlak ofisi Mudi Emlak tarafından satışa sunulan arazi 4100 m2 olup xxx.000.-TL fiyatla satılmaktadır. Eğerce’de tarla satın alarak yatırım yapmak isteyenler için uygun fiyatlı arazi olarak kesinlikle değerlendirilmesini önerdiğimiz arazi müstakil tapu olup yola yakın ve bölgenin en uygun parselleri arasında yer almaktadır.

Eğerce Satılık Tarla

Eğerce Satılık tarla Mudanya’nın hızla gelişen beldesinde yer alırken köye yakın olması ile öne çıkarken firmamız portföyünde yer alan yüzlerce arazi alternatifini de incelemeden karar vermemenizi tavsiye ederiz. Eğerce satılık tarla almak isteyenler için köy merkesine, denize yakın ve kapanmaz deniz manzaralı arsa seçeenekleri de sizler için geniş portföyümüz içinde yer almaktadır. Mudanya Eğerce satılık tarla içinde şu an zeytin ağaçları da yer almakta olup doğayla baş başa kalarak gönlünüzce günler geçirmek içinde kaçırılmaz bir imkan sunulmaktadır.

Mudanya Eğerce Tarla

Mudanya Eğerce tarla bölgenin en uygun fiyat avantajı ile sizlere sunulurken hisseli tapu olmaması ve müstakil tapu olarak satışında herhangi bir sorun yaşanmaması büyük avantajdır. Mudanya Eğerce Satılık Tarla ve arsalar içinden bütçenize uygun seçenekleri rahatlıkla bulabileceğiniz portföyümüzü incelemek için ofisimizi ziyaret etmeniz ya da müşteri temsilcilerimizle iletişim kurmanız yeterli olacaktır.

egerce-deniz-manzarali-tarla egerce-de-tarla egerce-satilik-tarla egerce-tarla mudanya-egerce-tarla

Hemen Ara