Eğercede Satılık Arsa

Eğercede Satılık Arsa olarak kısa süre için kelepir fiyatla satışa sunduğumuz deniz manzaralı, yolu olan kelepir parseller 100 m2 fiyatı 100.000.-TL’den sizleri bekliyor. Eğerce’de satılık arsa yanlarında evler bulunan tarla vasfındaki arazi içinde farklı m2 lerde sizler için hazırlanarak satışa sunulmuş olup yaz-kış oturabileceğiniz evi yapabilmek için fırsattır.

Deniz manzaralı arsa

Deniz manzaralı arsa ve yatırımlık her bütçeye uygun arazileri portföyünde sizler için hazırlayan Mudi Emlak portföyünde yer alan fırsat arazileri incelemeden karar vermemenizi tavsiye ederiz. Eğerce’de arsa, bağ, bahçe, zeytinlik ve Mudanya‘nın Yalıçiftlik, Eşkel, Esence, Tirilye, Işıklı, Aydınpınar, Yörükali, Ömerbey, Çepni mahallerindeki kelepir, deniz manzaralı araziler mutlaka değerlendirmenizi tavsiye ederiz.

Herkesin bütçesine uygun araziler hakkında detaylı bilgi alabilmek için Mudi Emlak müşteri temsilcilerimizle temasa geçmeniz yeterli olacaktır.

İlan No:MD-117

Eğerce Satılık Arsa

200 m2 1 adet, 150 m2 1 adet parsel kalmış olup bölgeye kıyasla en uygun fiyattan yararlanabilmek için acele etmenizi tavsiye ederiz.

deniz-manzarali-arazi

egercede-arazi

egercede-arsa

mudanyada-kelepir-arsa

Hemen Ara