Esence Göktepede Satılık Tarla

Esence Göktepede Satılık Tarla olarak sizlere sunduğumuz parsel yeni projeleri ile yatırımcıların büyük ilgi gösterdiği bölgenin en uygun fiyatlı arazileri arasında yer almaktadır.

Esencede Satılık Tarla

Esencede Satılık Tarla almak isteyenler için kaçırılmayacak fiyat olarak 1.100.000.-TL fiyatla yani dönümü 69.000.-TL’ye gelen fiyatı ile mutlaka değerlendirilmesi gereken araziler arasındadır. Kadastro yoluna 1 parsel olan satılık tarla emsal arazilerin 90 ile 100.000.-TL arasında satıldığı bölgede yer alırken tek tapu olması ile satışında herhangi bir sorun bulunmamaktadır.  Eşkel Göktepede satılık tarla arayanlar için fırsat olarak değerlendirilebilecek arazi doğa manzaralı olup ana yola da yakındır. Esence merkeze, sahile ve köye yakın olan satılık tarla aynı zamanda Yalıçiftlik Ketendere’ye de yakın konumdadır.

Yatırımlık Satılık Tarla

Bursa’da yatırımlık satılık tarla arayanlar için Mudanya köyleri arasında yatırımcıların yoğun ilgi gösterdiği Işıklı, Yörükali, Aydınpınar, Zeytinbağı, Tirilye, Çepni, Yalıçiftlik, Söğütpınar, Eğercede satılık zeytinlik, bağ, bahçe, müstakil ev için Mudanya Emlak Mudi de her bütçeye uygun seçenekler bulunmaktadır. Yatırımlık tarla almak geleceğe yatırım yapmak anlamında da olmakla beraber yılların deneyimi ile gayrimenkul uzmanlarımız sizlere seçenekler sunarak deneyimlerini de paylaşacaklardır.

Bursa Mudanya Eşkel-Esence Göktepe mevkiinde yatırım yaparak sizde hızla gelişen bölgede yer almak istiyorsanız yapmanız gereken Mudanya Mudi Emlak yetkilileri ile görüşmenizi tavsiye ederiz.

İlan No:MD-134

esence-goktepede-satilik-tarla

Hemen Ara