Tirilyede Deniz Manzaralı Satılık Zeytinlik

Tirilyede Deniz Manzaralı Satılık Zeytinlik kadastro yoluna çift yönden cephe 4.149 m2 olup Zeytinbağı merkeze 2,5 km mesafesi, uygun fiyatı, konumu ile yatırım için kesinlikle değerlendirilmesi gereken parseller arasında yer almaktadır.

Mudanya Tirilyede Zeytinlik satın almak için en uygun yerler arasında tavsiye ettiğimiz parsel için istenilen fiyat kısa süre için 245.000.-TL olup bölgenin en uygun arazilerindendir. Mudanya Emlak Mudi tarafından sizlere sunulan satılık zeytinlik hızla gelişmekte ve yeni projeleri ile yatırımcıların gözdesi haline gelen bölgede yer almaktadır.

Mudanya Trilyede satılık zeytinlikler içinde öne çıkan parsel ana yola 200 m. mesafede yer alması ve kadastro yoluna cephesi ile yaz-kış içine kadar girebileceğiniz özelliktedir. Yalıçiftlik Ketendere Limanında yapılması planlanan ro-ro limanı ile değerine değer katacak zeytinlik konumu ile öne çıkarken deniz manzarası ile özellikle doğal yaşam hasreti çekenler içinde aradıkları özelliklere sahiptir. Mudanya merkeze yaklaşık 12 km. olan Tirilyede deniz manzaralı zeytinlik yatırım için düşünüleceği gibi kısa süre içinde hızla gelişen bölgede bağ evi yapılması içinde uygun parseller arasındadır. Mudanyada satılık zeytinlik tek tapu olup satışında herhengi bir sorun bulunmamaktadır ve bölgenin en uygun fiyatlı parselleri arasındadır.

Mudanya Emlak Mudi tarafından sizlere sunulan satılık zeytinlik, tarla, bağ, bahçe, ev seçeneklerini mutlaka incelemenizi tavsiye ederiz. Mudanya bölgesinin lider emlak firması ile çalışma ayrıcalığını yaşayabileceğiniz zeytinlik yatırımcısını beklemektedir.

İlan no: MD-133

tirilyede-deniz-manzarali-satilik-zeytinlik mudanya-tirilyede-zeytinlik

Hemen Ara