Eşkel Esence satılık zeytinlik
Eşkel Esence satılık zeytinlik

Eşkel Esence Satılık Zeytinlik

Eşkel Esence Satılık Zeytinlik 113 m2 alan içinde müstakil tapulu, evlerin hemen yanında, altyapısı dibinde arazi kısa süre için bölgenin en uygun fiyatı ile satışa sunulmuştur.

Eşkel Satılık Zeytinlik

Eşkel satılık zeytinlik arayanlar için kaçırılmayacak fırsat niteliğindeki arazinin hemen yanı başında müstakil ev bulunmakta olup bölgede bulamayacağınız fiyatla 67.500.-Lira’ya satılacaktır. Eşkel sahilde satılık zeytinlik almak isteyenler için denize, merkeze, çay bahçelerine yakın konumu ile yatırımlık olarak da değerlendirilebilecek arazi içine gerekli izinleri alarak bağ evi, yazlık, müstakil ev yapabilmeniz de mümkün olabilir.

Esence Satılık Zeytinlik

Esence satılık zeytinlik yeni projeleri ile her geçen gün değerine değer katan bölgenin en çok ilgi gören Yalı mevkiinde yer alırken sizinde tercihiniz olabilir. Esence sahilde satılık zeytinlik içinde özellikle ufak parça arazi arayanların kaçırmamasını tavsiye ettiğimiz parsel müstakil tapuludur. Resmi müstakil tapulu Eşkel Esence’de zeytinlik 100 m2 hisseli tapulu yerlerin 65-70.000:-Lira’ya satıldığı bölgede uygun fiyata satışa sunulmuştur.

Eşkel Esence Satılık Zeytinlikler

Eşkel Esence Satılık Zeytinlikler konusunda yıllardır sizlere hizmet veren Mudi Emlak portföyünde herkesin bütçesine uygun tarla, bahçe, bağ, arazi, arsa bulunmaktadır. Eşkel Esence Satılık Zeytinlik hakkında görüşmek ve farklı Mudanya Emlak seçeneklerini incelemek için sizleri de ofisimize bekliyoruz.

Hemen Ara