Bursa Eşkel deniz manzaralı bahçeli satılık müstakil ev
Bursa Eşkel deniz manzaralı bahçeli satılık müstakil ev

Bursa Eşkel Deniz Manzaralı Bahçeli Satılık Müstakil Ev

Bursa Eşkel Deniz Manzaralı Bahçeli Satılık Müstakil Ev 110 m2 2+1 sahile, merkeze, alışveriş merkezine yakın gayrimenkul uygun fiyata yeni sahibini bekliyor.

Bursa Satılık Müstakil Ev

Bursa satılık müstakil ev şehrin en beğenilen ve ilgi gören tatil beldesi Mudanya Eşkel-Esence’de yer almakta olup kısa süreliğine xxx.000.-Lira fiyata satışa sunulmuştur. Bursa satılık müstakil ev arasında öne çıkan gayrimenkul elektrik-su bağlantıları ve abonelikleri hazır olup eşyaları ile birlikte satılacaktır. Bursa’nın en beğenilen tatil beldesi olması ile sadece şehrin değil İstanbul, Eskişehir, Kütahya, Bilecik gibi farklı illerde yaşayanlarında ilgi gösterdiği Eşkel Esence’de uygun fiyata ev satın alarak sizde yatırım yapabilirsiniz.

Bursa Eşkel Satılık Müstakil Ev

Bursa Eşkel satılık müstakil ev bahçeli ve otoparklı olup eşsiz sahile ve temiz havaya sahip beldede sizde yer alarak unutulmaz günler geçirebilirsiniz. Eşkel satılık bahçeli ev denildiğinde ilk olarak akıllara gelen Mudi Emlak portföyünde herkesin bütçesine uygun arsa, tarla, arazi, zeytinlik, villa bulunmaktadır. Yatırımlık müstakil ev almayı düşünenlerin mutlaka değerlendirmelerini tavsiye ettiğimiz yazlık resmi hisseli tapulu ve satışında sorun bulunmamaktadır.

Bursa Eşkel Deniz Manzaralı Satılık Müstakil Ev

Bursa Eşkel deniz manzaralı satılık müstakil ev hayalin, kuranların bulunduğu lokasyon ve uygun fiyat ile beğeneceklerini düşündüğümüz gayrimenkul ve Mudanya Emlak seçenekleri için acele etmenizi tavsiye ederiz. Bursa Eşkel Deniz Manzaralı Bahçeli Satılık Müstakil Ev hakkında detaylı görüşmek ve farklı Mudanya Mudi Emlak portföyünü incelemek için sizleri  de bekliyoruz.

Bursa Eşkel satılık ev yeni sahibine hayırlı olmasını diler, Eşkel, Esence satılık arsa, tarla, müstakil ev, yazlık için bizi aramınızı tavsiye ederiz.

Hemen Ara