Mudanya Esence satılık tarla
Mudanya Esence satılık tarla

Mudanya Esence Satılık Tarla

Mudanya Esence Satılık Tarla Yalıçiftlik yapılması planlanan ro-ro limanı ile hızla değerlenen bölgeye yakın olup 4.575 m2 arazi için kaçırılmayacak fiyatla satışa sunulmuştur.

Esence Satılık Tarla

Esence satılık tarla  yaz-kış binek aracınızla rahatlıkla içine kadar girebileceğiniz konumda ve ana yola yakın mesafededir. Esence satılık tarla almak isteyenler için kaçırılmayacak fiyat avantajı ile satışa sunulan arazi içinde farklı meyve ağaçları ve zeytin ağaçları bulunmakta olup yatırım yapılabilecek parseller arasında öne çıkmaktadır. Esence tarla satılık arayanların aradıkları ilk özelliklerin başında gelen lokasyon ve fiyat avantajları ile dikkat çeken parselin yakınında su bulunmaktadır.

Esence’de Satılık Tarla

Esence’de Satılık Tarla hızla gelişen bölgede yer almak isteyen yatırımcılar için kısa süre için xxx.000.-TL fiyatla satışa sunulmuş olup bölgenin en uygun dönüm fiyatları arasındadır. Eşkel satılık tarla ve yatırımlık araziler konusunda uzman ekibi ile sizlere hizmet veren Mudanya Mudi Emlak portföyünde yer alan yatırımlık araziler, deniz gören arsalar ve yüzlerce seçenek sizler için özel olarak ön değerlendirmeden geçirilerek satışa sunulmaktadır.

Esence Tarla Satılık

Esence Tarla Satılık 9.150 m2 arazinin 1/2 hissesi satılmakta olup 4.575 m2 nin sınırıları belirlenmiş olup fiyat ve konum  avantajı sayesinde yatırımınızın kısa süre içinde prim yapması mümkün olabilir. Tirilye, Eğerce, Eşkel, Kumyaka, Mudanya ve köylerinde kelepir fiyatla satılık zeytinlik, bağ, bahçe, arsa, arazi, müstakil ev, villa hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için gayrimenkul uzmanlarımızdan telefonla görüşebilir ardından ofisimizde detaylı görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

mudanya-esence-satilik-tarla esence-de-satilik-tarla esence-satilik-tarla esence-tarla satilik-tarla

Hemen Ara