Eğerce yola cephe denize yakın tarla
Eğerce yola cephe denize yakın tarla

Mudanya Eğerce Yola Cephe Denize Yakın Tarla

Mudanya Eğerce Yola Cephe Denize Yakın Tarla brüt 214 m2 yol payları çıktıktan sonra net 180 m2 ölçümde, resmi tapulu ve yatırım için kaçırılmayacak fırsat değerine sahiptir.

Mudanya Denize Yakın Tarla

Mudanya denize yakın tarla arayanlar için kısa süreliğine sadece 175.000.-Lira fiyatla satışa sunulan arazi imar planı içinde yer almakta olup asfalta cephe olması yılın her ayında rahatlıkla arazinin içine girebilmeniz anlamına gelmektedir. Mudanya’da sahile yakın tarla vasfındaki arazinin yakınlarında villa tarzında müstakil evler yer almakta ve denize sadece 50 metre uzaklıktadır.

Mudanya Eğerce Denize Yakın Tarla

Mudanya Eğerce denize yakın tarla her geçen gün değerlenen bölgede sizlere yatırım fırsatı olarak sunulduğu gibi aynı zamanda aynı parsel içinde farklı m2 ler de bulunmaktadır. Mudanya’nın havası ve denizi ile Marmara’nın incisi olarak bilindiği düşünüldüğünde sizlerinde doğal hayatla birlikte yaşarken unutulmaz günler geçirebilmeniz için ev yapabilmenize imkan sağlayan gayrimenkul alma imkanıdır.

Mudanya Eğerce’de Yola Cephe Tarla

Mudanya Eğerce’de yola cephe tarla ve zeytinlik, bağ, bahçe, müstakil ev denildiğinde herkesin bütçesine uygun geniş portföyü ile akıllara ilk olarak gelen Mudi Emlak portföyünde sizinde hayallerini kurduğunuz gayrimenkul seçenekleri bulunmaktadır. Mudanya Eğerce Yola Cephe Denize Yakın Tarla hakkında bilgi almak veya farklı seçenekleri görebilmek için sizi de Kumyaka ana yol üzeri alt durak yanındaki ofisimize bekliyoruz.

Hemen Ara