Mudanya Eğerce deniz manzaralı imarlı arazi
Mudanya Eğerce deniz manzaralı imarlı arazi

Mudanya Eğerce Deniz Manzaralı, İmarlı Arazi

Mudanya Eğerce Deniz Manzaralı, İmarlı Arazi 120 m2 tapu verilecek olup sahile yaklaşık 350 metre uzaklıkta her noktasından denizi görebileceğiniz parsel bölgede eşine rastlanmayacak özelliklere sahiptir.

Mudanya Deniz Manzaralı

Mudanya deniz manzaralı arazi için kısa süreliğine xx.000.-Lira fiyat istenilmekte olup yılın her ayında rahatlıkla ulaşım sağlayabileceğiniz asfalt yol kenarında yer almaktadır. Mudanya’da deniz manzaralı parsel almak isteyenler için kaçırılmayacak fırsat niteliğinde sizlere sunduğumuz parsel 1/1000 konut imar planı içinde yer alırken yerleşimin hemen yanıbaşında elektrik, su, telefon, adsl bağlantıları yan parselde mevcuttur.

Mudanya Eğerce Deniz Manzaralı

Mudanya Eğerce deniz manzaralı imarlı parsel resmi hisseli tapulu olup özel parselasyon yapılmış ve yerinizin eni, boyu, yeri bellidir. Eğerce’de deniz manzaralı imarlı parseller şu anda denize daha uzak, imarsız hatta tapusuz köy senetli 100m2  yerlerin 150.000.-Liraya satıldığı düşünüldüğünde arazinin fırsat gayrimenkuller arasında lider olduğunuz sizde takdir edebilirsiniz.

Mudanya Eğerce İmarlı Arazi

Mudanya Eğerce imarlı arazi almak isteyenlerin tüm beklentilerini karşılayabileyeceğini düşündüğümüz parsel bölgenin lider gayrimenkul firması Mudi Emlak portföyünde sizlere sunulmuştur. Mudanya Eğerce Deniz Manzaralı, İmarlı Arazi detaylı bilgi alarak yeri görmek veya farklı emlak alternatiflerini incelemek için ofisimizi ziyaret edebilir ya da telefon ile bizleri arayabilirsiniz.

Hemen Ara