Mudanya Eğerce deniz manzaralı satılık zeytinlik
Mudanya Eğerce deniz manzaralı satılık zeytinlik

Mudanya Eğerce Deniz Manzaralı Zeytinlik

Mudanya Eğerce Deniz Manzaralı Zeytinlik 12700 m2 olup ana yola yaklaşık 100 metre mesafede ve bölgenin en uygun dönüm fiyatı ile Bursa yatırımlık arazi fırsatı olarak satışa sunulmuştur.

Mudanya Deniz Manzaralı Zeytinlik

Mudanya deniz manzaralı zeytinlik almak isteyenler için kısa süreliğine ihtiyaçtan satılık arazi için istenilen fiyat 750.000.Lira olup bulunduğu lokasyon ve bölgede bulamayacağınız dönüm fiyatı dikkate alındığında kaçırılmaması gerekmektedir. Bursa Mudanya satılık araziler arasında öne çıkan parsel müstakil tapulu ve satışında herhangi bir sorun bulunmamaktadır.

Eğerce Deniz Manzaralı Zeytinlik

Eğerce deniz manzaralı zeytinlik hızla gelişen ve doğal yaşam sürmek isteyenlerin haricinde yatırımcılarında ilk tercihi olan bölgede yer alan parselin yakınındaki arazilerin dönüm fiyatları 80-100.000.-Lira aralığındadır. Mudanya’nın sahil köylerinde satılık zeytinlik, tarla, bahçe, bağ, müstakil ev, villa denildiğinde ilk olarak akıllara gelen Mudi Emlak portföyünde herkesin bütçesine uygun alternatifler bulunmaktadır.

Mudanya Eğerce Satılık Zeytinlik

Mudanya Eğerce satılık zeytinlik deniz manzaralı arsa, tarla ve gayrimenkul seçenekleri için yıllardır bölgede sizlere en geniş portföyü sunan Mudi Emlak seçeneklerini incelemeden karar vermemenizi öneririz. Mudanya Eğerce Deniz Manzaralı Zeytinlik hakkında bilgi alarak yeri görmek veya diğer Bursa Emlak seçeneklerini incelemek için sizleri Kumyaka ana yol üzerinde bulunan ofisimize bekliyoruz.

Hemen Ara