Mudanya Eğerce Denize Yakın İmarlı Arazi

Mudanya Eğerce Denize Yakın İmarlı Arazi 166 m2 sahile 250 metre, evlerin yanında, 1/1000 plan içinde, evlere komşu tarla niteliğindeki parsel uygun fiyata yeni sahibini bekliyor.

Mudanya İmarlı Arazi

Mudanya imarlı arazi merkezde ve denize yakın arazi arayanlar için 150.000.-Lira kaçırılmayacak fiyatla benzer parsellerden çok uyguna satılmış olup kaçırmamanızı tavsiye ederiz. Mudanya imarlı araziler içinde bulunduğu lokasyon ve bölgenin en uygun fiyatı ile satışa sunulduğundan yatırımlık olarak da değerlendirilebilir.

Mudanya Denize Yakın İmarlı Arazi

Mudanya denize yakın arazi hemen yanında evler bulunmakta olup arazinin özel parselasyonu yapılmış ve satın alacağınız parselin yeri belirlenmiştir. Mudanya Eğerce satılık arazi imarlı yola payları çıktıktan sonra 122 m2 alan kalacak olup gerekli izinler alınarak konteynır veya prefabrik ev, bina yapılması için gerekli özellikleri taşımaktadır. Bursa Mudanya’nın en beğenilen tatil beldelerinin başında gelen Eğerce’de satılık arsa sizinde beklentilerinizi karşılayacaktır.

Mudanya Eğerce İmarlı Arazi

Mudanya Eğerce imarlı arazi almak isteyenlerin değerlendirmelerini tavsiye ettiğimiz parsel toplamda 500 m2 tapu ve 366 m2 olarak da satılabileceği gibi toplamda 240.000.-Lira istenilmektedir. Mudanya Eğerce Denize Yakın İmarlı Arazi satılık arsa, tarla, zeytinlik, bahçe ilanları ve Tirilye, Kumyaka, Eşkel, Esence, Mesudiye, Ayazma’da gayrimenkuller portföyümüzde sizleri bekliyor.

Hemen Ara