Mudanya Eğerce denize yakın manzaralı tarla
Mudanya Eğerce denize yakın manzaralı tarla

Mudanya Eğerce Denize Yakın Manzaralı Tarla

Mudanya Eğerce Denize Yakın Manzaralı Tarla 4400 m2 satılık arazi bölgenin kupon arazileri arasında yer alırken sizinde yola cephe, sahile yakın özellikleri ile beğeninizi kazanacaktır.

Mudanya Tarla

Mudanya tarla almak isteyenler için kısa süreliğine 1.500.000.Lira fiyatla portföyümüzden satışa sunulan arazi Eğerce mahallesinden yer almaktadır. Mudanya satılık tarla arayanların sahile yakınlığı, müstakil tapulu olması ve uygun fiyatlı olması sayesinde tercih edeceğini düşündüğümüz arazi hızla gelişen bölgede yatırım fırsatı olarak da değerlendirilebilir.

Mudanya Deniz Manzaralı Tarla

Mudanya deniz manzaralı tarla doğayla başbaşa yaşamak isteyenler içinde fırsat olarak sizlere sunulurken aynı zamanda devlet arazisine komşu konumu ile de tercih edilebilir. Mudanya’da deniz manzaralı tarla alarak yatırım yapmak isteyenler için önerdiğimiz parsel sahile sadece 200 metre uzaklıkta olup yeni projeler ile hızla gelişen bölgede her yıl gayrimenkuller prim yapmaktadır. Bursa Mudanya Eğerce sahili şehirde yaşayanlar kadar yakın iller İstanbul, Eskişehir, Kütahya, Bilecik’te yaşayanlarında ilgisini çekerken sizde popüler bölgede yer alabilirsiniz.

Mudanya Eğerce Deniz Manzaralı Tarla

Mudanya Eğerce deniz manzaralı tarla haricinde herkesin bütçesine uygun Eşkel, Esence, Mesudiye, Ayazma, Tirilye, Kumyaka sahil köylerinde satılık arsa, zeytinlik, bahçe, müstakil ev, hobi bahçesi Mudi Emlak portföyünde sizleri beklemektedir. Mudanya Eğerce Denize Yakın Manzaralı Tarla hakkında bilgi almak ve bütçenize uygun satılık gayrimenkul seçenekleri için bizi arayabileceğiniz gibi randevu alarak ofisimizde görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Hemen Ara