Mudanya Eğerce denize yakın satılık arsa
Mudanya Eğerce denize yakın satılık arsa

Mudanya Eğerce Denize Yakın Satılık Arsa

Mudanya Eğerce Denize Yakın Satılık Arsa 300 m2 resmi tapulu, yola cephe, evlere komşu parsel emsallerinden uygun fiyatla yatırımlık veya ev yapabilecek özellikleri ile yeni sahibini bekliyor.

Mudanya Satılık Arsa

Mudanya satılık arsa arayanların ana yola cephe konumu ve emsal parsellerden uygun fiyatı ile mutlaka değerlendirmelerini tavsiye ettiğimiz parsel 400.000.-Lira fiyatla satışa sunulmuştur. Mudanya’da satılık denize yakın arsalar içinde öne çıkan parselin resmi hisseli tapusu ile satış gerçekleşitirilecek olup köy senedi veya tahahütname değildir.

Mudanya Eğerce Satılık Arsa

Mudanya Eğerce satılık arsa almak isteyenlere yatırım tavsiyesi olarak sunduğumuz parselin hemen yakınında ev bulunmakta olup elektrik-su altyapıları konusunda bu da büyük bir avantajdır. Eğerce satılık arsa içinde sizlere önerdiğimiz parsel tapusunda tarla niteliğinde olup emsal arazilerin 100 m2 sinin 75-80.000.-Lira aralığında satıldığı da değerlendirmenizde dikkate alınmalıdır. Eşkel, Esence, Mesudiye, Ayazma, Tirilye, Kumyaka ve Eğerce sahil bandı her yıl prim yapmakla birlikte uygun fiyatı ile satışa sunulan parsel alırken kazandıracak yatırım aracı olrak da değerlendirilebilir.

Mudanya Eğerce Denize Yakın Arsa

Mudanya Eğerce denize yakın arsa ve sahil köylerinde yatırımlık araziler denildiğinde yıllardır tercih edilen Mudi Emlak portföyünde mutlaka sizin bütçenize uygun, hayalinizi süsleyen gayrimenkul mutlaka bulunacaktır. Mudanya Eğerce Denize Yakın Satılık Arsa ilgili bilgi alarak yeri görmek veya farklı emlak seçeneklerini incelemek için sizi de ofisimize bekliyoruz.

Hemen Ara