Mudanya Eğerce satılık zeytinlik
Mudanya Eğerce satılık zeytinlik

Mudanya Eğerce Satılık Zeytinlik

Mudanya Eğerce Satılık Zeytinlik 1250 m2 olup yola 1 parsel mesafede, yerleşime yaklaşık 800 metre uzaklıkta ve emsallerinden çok uygun fiyata satışa sunulmuştur.

Mudanya Satılık Zeytinlik

Mudanya satılık zeytinlik almak isteyenler için kaçırılmayacak fiyatla satışa sunulan arazi için xx.000.-TL istenilmekte olup ihtiyaçtan dolayı rayiç değerinin altında portföyümüze eklenmiştir. Mudanya’da satılık zeytinlikler içinde müstakil tapulu olmasının yanında aynı zamanda konumu ve fiyatı ile Bursa’da yatırımlık araziler içinde öne çıkan parsel için sunulan görselimiz temsili olup satışa sunulan parseli mutlaka değerlendirmenizi tavsiye ederiz.

Eğerce Satılık Zeytinlik

Eğerce satılık zeytinlik arayanların kaçırmamasını tavsiye ettiğimiz parsel yapılması planlanan Bursa’da yeni yatırım projelerine yakın olması sayesinde alırken kazandıracak olduğu gibi paranızın hızla değerlenmesini de sizlere sağlayabilir. Eğerce’de satılık zeytinlikler içinde sizlere özellikle tavsiye ettiğimiz arazinin içinde zeytin ağaçları da bulunmakta olup içine bağ evi yapabileceğiniz gibi hoiça vakit geçirebilmeniz içinde uygun bir yatırım olacaktır.

Mudanya Eğerce Satılık Zeytinlik

Mudanya Eğerce satılık zeytinlik bölgede uzun yıllardır sizlere güvenle hizmet veren Mudi Emlak portföyünde sunulurken aynı zamanda herkesin bütçesine uygun arsa, tarla, bahçe seçenekleri içinde bizimle görüşmeden karar vermemenizi tavsiye ederiz. Mudanya Eğerce Satılık Zeytinlik detaylı bilgi almak ve yeri görmek için bizimle telefonla temasa geçebileceğiniz gibi Kumyaka ana yol üzerindeki ofisimizi de ziyaret edebilirsiniz.

Mudanya Eğerce satılık zeytinlik yeni sahibine hayırlı olmasını diler her bütçeye uygun arsa, tarla, bahçe, müstakil ev için bizi arayabilirsiniz.

Hemen Ara