Mudanya Esence kelepir satılık tarla
Mudanya Esence kelepir satılık tarla

Mudanya Esence Eşkel Kelepir Satılık Tarla

Mudanya Esence Eşkel Kelepir Satılık Tarla bölgenin en uygun fiyatı olarak sizlere sunulmuş olup 8.327 m2 arazi geleceğe yatırım fırsatıdır.

Esence Satılık Tarla

Esence satılık tarla arayanlar için kaçırılmayacak fırsat araziler arasında rahatlıkla gösterebileceğimiz parsel için 400.000.-Lira fiyat istenilmekte olup Eşkel’in en uygun fiyatlı arazisidir. Eşkel Esence’de satılık tarla kadastro yoluna 1 parsel mesafede olup yeni yapılacak villalara ve açılacak yeni yollara yakındır. Bursa’nın hızla gelişen tatil beldesi olması yanında yeni projelere yakınlığı ile de hızla prim yapan Eşkel Esence’de arazi fiyatları her geçen gün artmaktadır.

Eşkel Satılık Tarla

Eşkel satılık tarla olarak sizlere sunduğumuz arazi müstakil tapulu olup bulunduğu lokasyon ile kesinlikle değerlendirilmesi gereken parsellerin başında yer almaktadır. Mudanya Mudi Emlak portföyünde sizlere sunulan ve her bütçeye uygun seçenekleri değerlendirmeden yatırım kararı vermemenizi tavsiye ederiz.

Mudanya Esence Eşkel Satılık Tarla

Mudanya Esence Eşkel satılık tarla vasfındaki arazi ve diğer arsa, zeytinlik, bağ, bahçe, müstakil ev alternatiflerini değerlendirmek için Kumyaka otobüs durağı yanındaki ofisimizi ziyaret edebilirsiniz. Esence satılık tarla ana yola da yakın olup daha fazla bilgi almak için öncelikle telefonla iletişim kurmanızı rica ederiz.

Hemen Ara