Tirilye deniz manzaralı satılık zeytinlik
Tirilye deniz manzaralı satılık zeytinlik

Tirilye Deniz Manzaralı Satılık Zeytinlik

Tirilye Satılık Zeytinlik, deniz manzaralı olup Mudanya-Kaymakoba ana yol cephe ve bölgenin en uygun fiyatı ile fırsat arsalar arasında sizlere sunulmuştur.

Tirilye Satılık Zeytinlik

Tirilye satılık zeytinlik 7.200 m2 arazi için istenilen fiyat kısa süre için 1.500.000.-Lira olup uygun dönüm fiyatlı arazi bölgenin Zeytinbağı en uygun fiyatlı arsaları arasında ilk sıraya yerleşmiştir. Bursa Mudanya yeni projeleri ile yatırımcıların ilk tercih ettiği bölgeler arasında yer alırken sizde orta ve uzun vadede yatırım fırsatı arıyorsanız kesinlikle araziyi tavsiye ederiz.

Tirilye’de satılık zeytinlik

Tirilye’de satılık zeytinlik alarak yatırımlarının karşılığı almak isteyenler için dönüm fiyatları karşılaştırıldığında avantajlı olduğunu sizinde rahtlıkla göreceğiniz parselin en büyük özelliği yola cephe ve deniz manzaralı olmasıdır. Tirilye satılık zeytinlik müstakil tapulu olup Mudanya Tapu Müdürlüğü’nden yapılacak işlemler sonrasında sizin üzerinize tapu çıkarılacaktır. Yalıçiftlik Ketendere ro-ro projesi başta olmak üzere farklı projeler ile yoğun ilgi gören bölgede yer alan zeytinlik yerleşime yakın olup ileride doğayla başbaşa yaşama imkanı bulabileceğiniz bağ evi veya villa yapabilme imkanınızda olabilir.

Mudanya Tirilye Satılık Zeytinlik

Mudanya Tirilye satılık zeytinlik bölgenin gayrimenkul hizmeti konusunda lider firması Mudi Emlak tarafından sizlere sunulmuş olup yüzlerce arazi ve ev seçeceği içinde sizde bütçenize uygun olanı rahatlıkla bulabilirsiniz. Tirilye satılık zeytinlik ile ilgili detaylı bilgi alabilmek veya diğer arazi, müstakil ev seçeneklerini inceleyebilmek için Kumyaka otobüs durağı yanındaki ofisimizi ziyaret etmenizi ya da telefonla bilgi almanızı tavsiye ederiz.

Hemen Ara