Bursa Mudanya Tirilye satılık arsa
Bursa Mudanya Tirilye satılık arsa

Bursa Mudanya Tirilye Satılık Arsa

Bursa Mudanya Tirilye Satılık Arsa Halilbey mevkiinde yer almakta olup 1052 m2 zeytinlik özellikle ufak arazi arayan yatırımcılar için kaçırılmayacak fırsattır.

Tirilye Satılık Arsa

Tirilye Satılık Arsa zeytinlik niteliğindekim arazi için istenilen fiyat kısa süre için 95.000.-Lira olup kadastro yoluna 1 parça içeridediri. Tirilye satılık arsa ve zeytinlikler içinde öne çıkan parsel ana yola kuşbakışı 800 metre mesafede yer almakta olup yapılması planlanan Ketendere roro limanına da yakındır. Hızla gelişen bölgede imar çalışmaları sürmekte olup yeni projeler ile sizlere sunduğumuz arazi kısa ve orta zamanda değer kazandıracak parsellerin başındadır.

Bursa Tirilye Satılık Arsa

Bursa Tirilye Satılık Arsa sizlere sunduğumuz resim temsili olmakla beraber istenildiği taktirde yerin içine kadar girilerek almaya düşündüğünüz gayrimenkul sizlere gösterilebilir. Bursa Tirilye’de satılık zeytinlik müstakil tapulu olup satışında sorun bulunmamakta ve kısa süre içinde resmi tapunuz size çıkarılmaktadır.

Mudanya Tirilye Satılık Arsa

Mudanya Tirilye Satılık Arsa içine bağ evi yapabileceğiniz gibi yatırım amacı ile de satın alarak gelecek için çok makul bir yatırım yapmayı başarabilirsiniz. Tirilye satılık arsa ve zeytinlikler yanında bağ evi, tarla, bağ, bahçe, müstakil ev alternatifleri ile herkesin bütçesine uygun seçenekleri sizlere sunan Mudanya Mudi Emlak portföyünü incelemeden karar vermemenizi öneririz.

Hemen Ara