Esencede satılık arsa
Esencede satılık arsa

Mudanya Esence Satılık Arsa

Mudanya Esence Satılık Arsa yapımına kısa süre içinde başlanılması planlanan TRT villa projesine çok yakın olup deniz manzaralı ve ana yola cephedir.

Esence Satılık Arsa

Esence satılık arsa arayanlar için konumu, deniz manzarası ve sahile yakınlığı yanında yakınında evler bulunması ile mutlaka değerlendirilmesi tavsiye edilen bağ niteliğindeki arazi toplamında 2138 m2 olup 1/2 hissesi 400.000.-TL bedel karşılığında satışa çıkarılmıştır. Esence satılık arsalar içinde öne çıkan parsel yılın her mevsiminde içine kadar girebileceğiniz konumda ana yola cephe olup hızla gelişmekte olan turistik belde de yatırım yapmak isteyenler için fırsat arazilerdendir.

Esencede Satılık Arsa

Esencede satılık arsa kumsala yaklaşık 700 metre mesafede yer alırken su ve elektrik bağlantıları hemen yakınındadır. Eşkelde satılık arsa olarak satışa sunduğumuz parsel halen sürdürülen Mudanya imar çalışmaları içinde yer alırken orta vadede değerine değer kazandıracaktır. Camiye, merkeze, sahile, ana yola dakikalar içinde rahatlıkla ulaşabileceğiniz Esencede bağ satışında herhangi bir sorun bulunmamakta olup hisseli tapu verilerek satışı gerçekleştirilecektir.

Esence Satılık Arsalar

Esence satılık arsalar ve Kumyaka, Tirilye, Eşkel, Eğerce, Mesudiye’de yatırımlık zeytinlik, bahçe, tarla, müstakil evler hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için Mudanya Mudi Emlak yetkilileri ile görüşmeden karar vermemenizi tavsiye ederiz. 100 metrekareden 50 dönüme kadar herkesin bütçesine uygun seçenekleri portföyünde barındıran Mudi Emlak Mudanya Esence Satılık Arsa mutlaka değerlendirmenizi tavsiye etmektedir.

esencede-satilik-arsa esence-satilik-arsa mudanya-esence-satilik-arsa

Hemen Ara