Mudanya Eşkel Esence deniz manzaralı arazi
Mudanya Eşkel Esence deniz manzaralı arazi

Mudanya Eşkel Esence Deniz Manzaralı Arazi

Mudanya Eşkel Esence Deniz Manzaralı Arazi 420 m2 olup Trt villa projesine yakın konumu, uygun fiyatı ve konumu ile bu bölgede yer arayanların mutlaka değerlendirmeleri gereken parseller arasındadır.

Eşkel Deniz Manzaralı Arazi

Eşkel deniz manzaralı arazi içinde yetişkin zeytin ağaçları bulunmakta olup içine kadar giden traktör yolu sayesinde ulaşım sorunu yaşamayacağınız gibi xx.000.-Lira istenilmekte olan fiyatı emsallerinin altında satışa sunulmuştur. Eşkel’de deniz manzaralı arsalar arasında öne çıkan parsel bağ nitelikli olup resmi hisseli tapusu bulunmaktadır. Mudanya Tapu Müdürlüğü’nde satış gerçekleşecek olup akrabalar arasında yer paylaşımı yapılmış ve satışa sunulan bölümün yer bellidir.

Esence Deniz Manzaralı Arazi

Esence deniz manzaralı arazi sahile yaklaşık 1 kilometre uzaklıkta olup gerekli izinler alınarak içine bağ evi, yazlık yapılması mümkün olabilir. Esence’de deniz manzaralı arsa arayanların değerlendirmelerini tavsiye ettiğimiz parselin hemen yanı başında elektrik direği de bulunmakta olup eşsiz manzarası ve temiz havası yanında göz alabildiğine uzanan sahili sizlerinde beğenisini kazanacaktır.

Eşkel Esence Deniz Manzaralı Arazi

Eşkel Esence deniz manzaralı arazi fırsatını kaçırmamak için acele etmenizi tavsiye edilmekle beraber herkesin hayallerini süsleyen arsa, zeytinlik, bahçe, bağ, müstakil ev, villa seçenekleri ile yıllardır sizlere hizmet sunan Mudi Emlak portföyünü incelemeden karar vermemenizi tavsiye ederiz. Mudanya Eşkel Esence Deniz Manzaralı Arazi hakkında detaylı bilgi almak ve farklı emlak seçeneklerini incelemek için bizi arayabili ya da ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.

Hemen Ara