Mudanya Eşkelde satılık arsa
Mudanya Eşkelde satılık arsa

Mudanya Eşkelde Satılık Arsa

Mudanya Eşkelde Satılık Arsa yaz-kış yerin içine girebileceğiniz yola cephe konumu, evlerin içinde yer alması ve lokasyonu ile kısa süre için bölgenin en uygun fiyatı ile satışa sunulmuştur.

Eşkel Satılık Arsa

Eşkel Satılık Arsa arayanlar için kaçırılmayacak fırsat olarak satışa sunduğumuz parsel dut bahçesi niteliğinde olup 1.184 m2 dir. Eşkel satılık arsa denize yakın olması ve elektrik, su bağlantılarının hemen yanında yer alması sayesinde hoşça vakit geçirebileceğiniz mekanlar yaratabilmenizi sağlayacağı gibi aynı zamanda yatırımınız içinde en doğru karar olacaktır. Eşkel satılık arsa xxx.000.-TL fiyat karşılığında sizin olabileceği gibi emsal arazilere kıyasla çok uygun olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.

Eşkelde Satılık Arsa

Eşkelde satılık arsa müstakil tapu olup satışında herhangi bir sorun yaşanmadan üzerinize alabileceğiniz parseller arasındadır. Bursa Büyükşehir Belediyesi TRT projesi kapsamında hızla değerlenen bölgede yer alan arazi bölgede 100 m2 yerlerin 50-55.000.-TL aralığında satıldığından fiyat olarak da kelepir olarak değerlendirelebilecek bir fırsattır.

Mudanya Eşkel Satılık Arsalar

Mudanya Eşkel Satılık Arsalar ve tarla, bahçe, müstakil ev, bağ evi, bağ için bölgenin lider firması Mudi Emlak yetkilileri ile görüşebileceğiniz gibi farklı alternatifleri ofisimizde de sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyarız.

mudanya-eskelde-satilik-arsa eskelde-satilik-arsa eskel-satilik-arsa mudanya-eskelde-satilik-arsalar

Hemen Ara