Mudanya Tirilyede satılık zeytinlik
Mudanya Tirilyede satılık zeytinlik

Mudanya Tirilye’de Satılık Zeytinlik

Mudanya Tirilye’de Satılık Zeytinlik kısa süre içinde birikime değer kazandırmak isteyenler için kaçırılmayacak fırsat araziler arasında öne çıkarken ana yola ve yapılması planlanan projelere çok yakın lokasyonda yer almaktadır.

Tirilye Satılık Zeytinlik

Tirilye satılık zeytinlik 4.841 m2 lik arazinin 1/3 hissesi kısa süre için xxx.000.-TL bedel karşılığında satılacak olup doğru yatırım yapmak isteyenlerin buluşma noktası olan Mudanya Mudi Emlak portföyünde sizlere sunulmuştur. Tirilye satılık zeytinlik Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından onaylanarak yapılması planlanan ro-ro liman projesine de yakın olup bölgedeki araziler her geçen gün değerine değer katmaktadır.

Tirilye’de Satılık Zeytinlik

Tirilye’de Satılık Zeytinlik almak isteyenler için bölgenin en uygun fiyatı ile satışa sunulan arazi tam bir fırsat olup parsel ana yola ve kadastro yoluna yakındır. Mudanya Tirilye’de satılık zeytinlikler arasında öne çıkan parsele traktör yolu bulunmakta olup hızla gelişen bölgede yer almak isteyenlerin kaçırmaması tavsiye edilmektedir. Hisseli tapu olarak satışı gerçekleşecek arazi içinde zeytin ağaçları bulunmakta olup yatırımın yanında doğayla başbaşa kalabileceğiniz anlar geçirmek içinde doğru bir karar olacaktır.

Mudanya Tirilye’de zeytinlik

Mudanya Tirilye’de zeytinlik ve yatırımlık tarla, bahçe, bağ, müstakil ev için geniş portföyü ile sizlere hizmet veren Mudanya Mudi Emlak alternatiflerini incelemeden karar vermemenizi tavsiye ederiz.

mudanya-tirilyede-satilik-zeytinlik

Hemen Ara