Bursa Satılık Yazlık – Bursa Mudanya Satılık Yazlık

Bursa satılık yazlık Mudanya Eğerce’de denize yakın konumda 120 m2 resmi tapulu gayrimenkul bölgenin en uygun fiyatı ile satışa sunuldu.

Bursa Satılık Yazlık

Bursa satılık yazlık almak isteyenler için kısa süre için 1.875.000.-Lira fiyatla satışa sunulan mülk 1 oda 1 salondur. Denize yakın müstakil ev ormana komşu olup hem deniz hem doğa hem orman keyfini sürdürecektir. Bursa köylerinde bahçeli yazlık sizinde beğeniniz kazanabileceği gibi resmi hisseli tapulu ve 1/1000 imar planında olduğundan diğer hissedarlardan bağımsız tapu satış işlemleri gerçekleştirilecektir.  Mudanya Eğerce mahallesinde denize yaklaşık 300 metre uzaklıkta ve ana yola 50 metre yakınlıktadır.

Bursa Mudanya satılık yazlık

Bursa Mudanya satılık yazlık yaklaşık 55 metre olup bahçesinde sizde organik tarım keyfini sürebilirsiniz. Mudanya Eğerce uzaklığı yaklaşık 25 km. Bursa Eğerce uzaklığı 45 km. olup ana yoldan toplu ulaşım araçları geçmektedir. Bursa Mudanya satılık müstakil evler için konumu, fiyatı ve manzarası ile tercih edebileceğiniz mülk bulunduğu parsel özel parselasyon planı yapılmıştır. Eğerce bölgesi özellikle sahili ile öne çıkarken deniz keyfini yaşatacaktır. Bursa Mudanya en beğenilen köyleri arasında yer alan Eğerce, Eşkel, Mesudiye, Ayazma, Tirilye’de satılık arsa fırsatları için geç kalmadan bizi arayabilirsiniz. Her bütçeye uygun gayrimenkuller denildiğinde ilk olarak akıllara gelen Mudi Emlak portföyünde mutlaka size de uygun arsa, tarla, zeytinlik, hobi bahçesi bulunabilir.

Bursa Eğerce Yazlık

Bursa Eğerce yazlık arayanların beklentilerini karşılayacağını düşündüğümüz müstakil bahçeli gayrimenkulü görmek için randevu almanızı rica ederiz. Mudi Emlak sosyal medya hesaplarından bizi takip ederek Mudanya köylerinde satılık gayrimenkul fırsatından ilk siz haberdar olabilirsiniz. Bursa Mudanya satılık yazlık hakkında bilgi almak veya farkı seçenekleri incelemek için bizi arayabilirsiniz.

Hemen Ara