Bursa Mudanya Kaymakoba satılık arsa
Bursa Mudanya Kaymakoba satılık arsa

Bursa Mudanya Kaymakoba Satılık Arsa

Bursa Mudanya Kaymakoba Satılık Arsa 848 m2 olup ana yola cephe, köye 130 metre mesafesi ve kaçırılmayacak fiyatı ile satışa sunulmuştur.

Kaymakoba Satılık Arsa

Kaymakoba Satılık Arsa için istenilen fiyat kısa süre için sadece 100.000.-Lira olup elektrik ve su hatları hemen önünden geçen arazi zeytinlik niteliğindedir. Zeytinbağı-Tirilye’ye yakın konumdaki Kaymakoba satılık zeytinlik hızla gelişen ve ilgi gören bölgenin lokasyon olarak en değerli parselleri arasında yer almaktadır. Kaymakoba’da satılık zeytinlik arayanlar için müstakil tapulu arazi yatırım fırsatı olarak da değerlendirilebileceği gibi yapılması planlanan ro-ro liman projesi ile bölge değerine değer katacaktır.

Bursa Kaymakoba Satılık Arsa

Bursa Kaymakoba Satılık Arsa içine bağ evi yaparak doğa ile baş başa yaşama imkanı sunabildiği gibi yılın her ayında aracınızla rahatlıkla araziye ulaşım sağlayabilirsiniz. Mudanya’da satılık araziler içinde konumu, fiyatı ile öne çıkan parsel hemen karşısında bağ evleri bulunmaktadır. Foto temsilidir.

Mudanya Kaymakoba Satılık Arsa

Mudanya Kaymakona Satılık Arsa satın almak isteyenler için kaçırılmayacak fırsat araziler arasında gösterebileceğiniz parsel yanında herkesin bütçesine uygun alternatifleri bulabileceği Mudi Emlak portföyü sizleri beklemektedir. Bursa Mudanya Kaymakoba Satılık Arsa ve sizinde hayal ettiğiniz arazileri yakından inceleyerek bilgi almak için Kumyaka’da bulunan ofisimizi ziyaret edebilir ya da telefonla bilgi alabilirsiniz.

bursa-mudanya-kaymakoba-satilik-arsa

Hemen Ara