Bursa Mudanya satılık zeytinlik
Bursa Mudanya satılık zeytinlik

Bursa Mudanya Satılık Zeytinlik

Bursa Mudanya Satılık Zeytinlik Tirilye mahallesinde yer almakta olup yola cephe olması ve sahile, denize yakın lokasyonu ile portföyümüzdeki fırsat araziler arasındadır.

Mudanya Satılık Zeytinlik

Mudanya Satılık Zeytinlik 4.864 m2 arazi merkeze ve sahile yaklaşık 1.2 kilometre mesafede yer alırken bağ evi yapmak ya da yatırım için kısa süre içinde değerine değer katabilecek arsalar içindedir. Bursa Mudanya Tirilye mahallesinde yatırım yapmak isteyenler için müstakil tapulu arazi için istenilen fiyat kısa süre için 400.000.-Lira olup değerinin altına satışa sunulmuştur. Tirilye’de yerleşime yakın arsa olarak sizlere sunduğumuz parsel 130 metre yakınında evler bulunmaktadır.

Mudanya satılık zeytinlikler

Mudanya satılık zeytinlikler içinde merkeze, sahile yakınlığı yanında yılın her ayında rahatlıkla aracınızla yerin içine kadar girilebilmesi yerin değerini arttırmaktadır. Yeni açılacak yola ve imara yakın olması sayesinde hızla gelişen bölgede sizlere yatırım imkanı sunduğumuz parsel çevresindeki araziler ortalama 90-100 bin Lira aralığında satılmaktadır. Mudanya’da satılık zeytinlikler içinde sizlere Bursa’da yatırım yapılacak bölgeler arasındaki Tirilye Polutanya mevkiindeki parsel tavsiye edilmekle beraber Mudi Emlak portföyündeki arazileri görmeden karar vermemenizi öneririz. Mudanya’da ev yapmak için arsa olarak da değerlendirilebilecek zeytinlik bağ evi tarzında bir mekan oluşturmak içinde uygundur.

Bursa Mudanya satılık zeytinlikler

Bursa Mudanya Satılık zeytinlikler her geçen gün değer kazanırken Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından onaylanan Yalıçiftlik-Ketendere roro projesi ile bölge daha da çekici hale gelmiş bulunmaktadır. Mudanya Köyler Tirilye, Yalıçiftlik, EğeRce, Esence, Eşkel, Mesudiye’de satılık zeytinlik, tarla, bağ, bahçe ve müstakil evler denildiğinde ilk akla gelen Mudi Emlak portföyünü incelemek için Kumyaka otobüs durağı yanındaki ofisimize bekliyoruz. Bursa Mudanya Satılık Zeytinlik için 4.864 m2 yatırım fırsatı olup arazi hakkında detaylı bilgi almak ve yeri görmek için acele etmenizi tavsiye ediyoruz.

Hemen Ara