Eğercede Satılık Müstakil Ev

Eğercede Satılık Müstakil Ev bölgenin en güzel ve özenle yapılmış yapıları arasında yer alırken 650 m2 arazi içine kurulmuştur ve havuz, şömine gibi kendinizi özel hissetmenizi sağlayacak özellikleri bulunmaktadır.

Mudanya Eğercede Satılık Ev

Mudanya Eğercede Satılık Ev almak isteyenler için kesinlikle kaçırılmamasını tavsiye ettiğimiz müstakil denize 200 m. mesafede olup yerleşimin içinde yaz-kış rahatlıkla kapınızın önüne gidebilirsiniz. Eğercede yazlık ev kısa süre için xxx.000.-TL fiyat ile satışa sunulmuş olup 4 oda 3 salon ve mimarisi ile bölgenin öne çıkan müstakil evler arasında yer almaktadır. 3 Katlı Müstakil ev içinde meyve ağaçları ile özlene doğal yaşamın kapılarını aralamanızı sağlarken markete, ana yola, manava, camiye yakın olarak ihtiyaçlarınızı rahatlıkla giderebilmenizi sağlayacaktır.

Eğercede müstakil satılık ev

Bursa ilinin Mudanya ilçesinin hızla gelişen ve yoğun ilgi gören bölgesi Eğercede müstakil satılık ev ve bölgede yer alan her bütçeye uygun satılık tarla, zeytinlik, bağ, bahçe alternatifleri hakkında detaylı bilgi almak için Mudi Emlak portföyünü incelemenizi tavsiye ederiz.

Mudanya Eğerce satılık müstakil ev satışı gerçekleşmiş olup sizde farklı seçenekleri incelemek ve hayallerinizi süsleyen Bursa gayrimenkul satın almak için bizimle temasa geçebilirsiniz.

egercede-satilik-mustakil-ev bursa-egercede-satilik-mustakil-ev egercede-satilik- egercede-satilik-ev egercede-satilik-mustakil egercede-satilik-mustakil-evler egerce-satilik-mustakil-ev (2)

Hemen Ara