Bursa satılık yazlık
Bursa satılık yazlık

Bursa Satılık Yazlık-Bursa Eğerce Yazlık

Bursa satılık yazlık, Bursa Eğerce yazlık, müstakil ev, bahçeli, denize yakın, villa, Mudanya ilçesi en güzel köyü uygun fiyat sizi bekliyor.

Bursa Satılık Yazlık

Mudanya Bursa satılık yazlık arayanlar için 179 m2 resmi tapulu gayrimenkul 2 katlı 4 oda 1 salon özel mimaridir. Bursa’da yazlık arayanlar için Eğerce köyünde sizlere sunulan emlak için 825.000.-Lira istenilmekte olup emsallerinden uygundur. Bursa Eğerce sahil yaklaşık 100 metre uzakta müstakil ev kısmi eşyalı olarak satılacaktır. Eğerce satılık müstakil evler içinde öne çıkan gayrimenkul elektrik-su abonelikleri mevcuttur. Bursa Mudanya satılık yazlıklar içinde öne çıkan mülk özel mimarisine sizde hayran kalacaksınız. 2 Kat üzeri teras satılık yazlık bölgenin en beğenilen konumunda ve kolay bulunmaz lokasyon, fiyattadır.

Bursa Eğerce Yazlık

Bursa Eğerce yazlık terasından deniz manzaralı olup eşsiz sahili, temiz havası ünlenen bölgede yer alabilirsiniz. Bursa’da müstakil ev alarak doğal yaşamın keyfini Eğerce sahil birleştirmek isteyenler için kaçırılmayacak mülktür. Eğerce’de satılık müstakil ev yazlık resmi tapulu olup satış işlemleri Mudanya Tapu Müdürlüğünde gerçekleşecektir. Bursa’da yazlık arsa arayanlar içinde her bütçeye uygun seçenekler Mudi Emlak portföyünde sizleri beklemektedir. Mudanya Eğerce mesafesi yaklaşık 25 km. Bursa 45 km. uzaklıktaki köyü mutlaka görmenizi tavsiye ederiz.

Bursa’da satılık yazlık alarak yatırım yapmak isteyenlere de önerdiğimiz mülk Eğerce arsa fiyatları 150.000.-Lira ulaştığı düşünüldüğünde kelepirdir. Bursa Eğerce müstakil yazlık seçiminiz olabileceği gibi yürüyüş yoluna, ana yola, markete çok yakın konumdadır. Eşkel satılık müstakil ev yazlık alternatifleri yanında Tirilye, Kumyaka, Ayazma, Mesudiye bahçeli mülkleri incelemenizi öneririz. Yazlık arsa arayışında olanlar içinde her bütçeye uygun alternatiflerle tarla, bahçe, zeytinlik portföyümüzde mevcuttur.

Mudanya Eğerce Yazlık

Mudanya Eğerce yazlık yılın her ayında yaşanabileceği gibi gelişen bölgede yer almak isteyenler için kaçırılmamalıdır. Mudi Emlak resmi web sitesinde, Instagram, Twitter, Youtube, Pinterest kanallarından bizi takip ederek fırsat gayrimenkullerden haberdar olabilirsiniz. Bursa köylerinde müstakil ev yazlık ve bahçeli gayrimenkuller denildiğinde ilk olarak akıllara gelen firmamız danışmadan Eşkel, Esence, Mesudiye, Ayazma gayrimenkul almamalısınız.

Hemen Ara