Bursa Mudanya denize sıfır satılık baraka
Bursa Mudanya denize sıfır satılık baraka

Bursa Mudanya Denize Sıfır Satılık Baraka

Bursa Mudanya denize sıfır satılık baraka 140 m2 arazi içinde Eğerce mahallesinde elektrik, su abonelikleri mevcut, İmar Barışı ndan yararlanılarak Yapı Kayıt Belgesi alınmış mülk satın alma fırsatı sizi bekliyor.

Bursa Satılık Baraka

Bursa satılık baraka şehrin en beğenilen sahil mahallesi Mudanya Eğerce’de yer alırken resmi tapulu gayrimenkul için kısa süreliğine xxx.000.-Lira fiyat istenilmektedir. Bursa Mudanya satılık baraka denize sıfır konumu ile göz alabildiğine uzanan sahilde sizinde keyif sürmenizi sağlayabileceği gibi arsa fiyatına yazlık sahibi olma imkanı sizlere sunulmuştur.

Mudanya Satılık Baraka

Mudanya satılık baraka satış işlemleri Mudanya Tapu Müdürlüğünde gerçekleşecek olup yatırımlık gayrimenkul arayanlar içinde kaçırılmayacak fırsattır. Mudanya’da satılık baraka yazlık ve müstakil evler içinde uygun fiyatı, bulunduğu konum ile sizinde tercih edebileceğinizi düşündüğümüz mülk hakkında detaylı bilgiye bizi arayarak ulaşabilirsiniz. Bursa Mudanya sahil köylerinde satılık arsalar, tarlalar, zeytinlikler, bahçeler denildiğinde ilk olarak akıllara gelen Mudi Emlak portföyündeki ilanlardan ilk sizin haberiniz olsun istiyorsanız Instagram, Youtube, Twitter, Pinterest sosyal medyadan bizi takip etmenizi öneririz.

Eğerce Satılık Baraka

Eğerce satılık baraka Bursa merkeze yaklaşık 45 km. Mudanya’ya yaklaşık 25 km. uzaklıkta olup doğal yaşamak ve denizin keyfini sürmek isteyenlerden yoğun ilgi görmektedir. Bursa Mudanya denize sıfır satılık baraka başta olmak üzere her bütçeye uygun deniz manzaralı, denize yakın arsa, tarla, bahçe, zeytinlik seçenekleri için bizi aramanız yeterli olacaktır.

Bursa’da denize sıfır satılık baraka yatılmış olup her bütçeye uygun gayrimenkul seçenekleri için bizi arayabilirsiniz.

Hemen Ara