Mudanya Eğerce deniz manzaralı satılık arsa
Mudanya Eğerce deniz manzaralı satılık arsa

Mudanya Eğerce Deniz Manzaralı Satılık Arsa

Mudanya Eğerce deniz manzaralı satılık arsa 139 m2 olup köyün hemen yanında, elektrik ve su bağlantıları komşu parsellerin içinde bulunmaktadır.

Eğerce Satılık Arsa

Eğerce satılık arsa almak isteyenlerin yerleşimin içinde, imarlı olması, elektrik-su bağlatılarının aynı parseldeki komşulara kadar gelmesi, denize yakınlığı ve deniz manzarası ile tercihi olabilecek parsel 165.000.-TL fiyatla satışa sunulmuştur. Eğerce’de satılık arsa konumu ve lokasyonu yanında resmi hisseli tapulu olup köy senedi ile satış yapılmamaktadır. Eğerce’de satılık arsalar içinde sizlere tavsiye ettiğimiz parselin imarı Mudanya Belediyesi’nde görünmekle beraber tapu tarla olarak verilmektedir.

Mudanya Eğerce Satılık Arsa

Mudanya Eğerce satılık arsa arayanlar için 6,5 metre villa imarı bulunan parselde farklı m2 lerde yerlerimiz bulunmakta olup ihtiyaç nedeniyle fiyatlar rayiç değerlerinin altındadır. Mudanya Eğerce’de satılık arsalar içinde öne çıkan arazi elit komşuları, eşsiz havası ve deniz manzarası ile sizinde tercihiniz olabilir. Eşkel Eğerce ve Kumyaka’dan Mesudiye-Ayazma’ya kadar olan bantta yüzlerce seçenekler sizlere yıllardır hizmet veren Mudi Emlak portföyünde sizinde beklentilerinize, bütçenize uygun bir arazi mutlaka bulunacaktır.

Eğerce Deniz Manzaralı Satılık Arsa

Eğerce deniz manzaralı satılık arsa her yıl prim yapan bölgede yatırım fırsatı olarak da değerlendirilmesi gereken araziler arasında yer alırken gerekli izinler alındıktan sonra yazlık veya yılın her ayında oturabileceğiniz evinizi de yapabilirsiniz. Mudanya Eğerce Deniz Manzaralı Satılık Arsa almak için doğru zamanı ve uygun fiyatı bekleyenlerin Kumyaka-Tirilye ana yol üzerindeki Mudi Emlak ofisimizi ziyaret etmeleri ya da telefonla detaylı bilgi almaları yeterli olacaktır.

Hemen Ara