Mudanya Eşkel ana yola cephe satılık tarla
Mudanya Eşkel ana yola cephe satılık tarla

Mudanya Eşkel Ana Yola Cephe Satılık Tarla

Mudanya Eşkel Ana Yola Cephe Satılık Tarla 108 m2 olup yerleşime sadece 130 metre uzaklıkta ve yatırımlık arazi olarak adlandırabileceğimiz parseller arasında öne çıkmaktadır.

Mudanya Ana Yola Cephe Tarla

Mudanya ana yola cephe tarla arayanlar için kısa süreliğine xxx.000.-Lira kelepir fiyatla satışa sunulan parsel yaz-kış içine girebileceğiniz konumu ve istenilen fiyatla yer arayanlar için kaçırılmayacak fırsat niteliğindedir. Mudanya’da yola cephe tarla almak isteyenlerin tercih edebileceği parselin resmi hisseli tapusu bulunmakta olup köy senedi değildir. Mudanya’da satılık tarlalar içinde öne çıkan parselin hemen yakınında yerleşim olması sayesinde elektrik-su bağlantıları da uzak değldir.

Mudanya Eşkel Yola Cephe Tarla

Mudanya Eşkel yola cephe tarla almak isteyenlerin tercih edebileceği parsel emsal değerlerinin altında satılmakta olup bu bölgede istenilen fiyatlara yer çok zor bulunmaktadır. Eşkel’de yola cephe tarlalar ve bölgenin en geniş portföyüne sahip gayrimenkul firması Mudi Emlak sizlere güvenle hizmet vermektedir. Mudanya’nın köylerinde satılık araziler denildiğinde ilk olarak akıllara gelen ve tercih edilen firmamız portföyünde herkesin bütçesine uygun zeytinlik, arsa, bağ, bahçe, müstakil ev bulunmaktadır.

Mudanya Eşkel Ana Yola Cephe Tarla

Mudanya Eşkel ana yola cephe tarla ve araç takaslı araziler hakkında detaylı bilgiye Kumyaka alt durak yanındaki ofisimizden ulaşabileceğiniz gibi telefonla da bizlerle temas kurabilirsiniz. Mudanya Eşkel Ana Yola Cephe Satılık Tarla hakkında bilgi alarak Bursa’nın hızla gelişen bölgesinde yer almak için acele etmenizi tavsiye ederiz.

Hemen Ara