Ayazma Mesudiye deniz manzaralı müstakil ev
Ayazma Mesudiye deniz manzaralı müstakil ev

Ayazma Mesudiye Deniz Manzaralı Müstakil Ev

Ayazma Mesudiye Deniz Manzaralı Müstakil Ev 2 oda 1 salon, 1/1000 imar planı içinde 220 m2 resmi tapulu arazi içinde sahile ve merkeze yakın satılık bahçeli yazlık uygun fiyatla yeni sahibini bekliyor.

Ayazma Müstakil Ev

Ayazma müstakil ev arayanlar için Bursa Mudanya Mesudiye sahiline çok yakın gayrimenkul 500.000.-Lira fiyatla satışa sunulmuş olup kesinlikla değerlendirmenizi tavsiye ederiz. Bursa Ayazma satılık müstakil ev almak için kısa süreliğine uygun fiyattan satışa sunulan gayrimenkul bahçesinde sizde doğal yaşamın tadını sürebileceğiniz gibi deniz manzaralı emlak temiz havası ile ünlenen bölgede sizinde yer almanız için fırsat olabilir.

Mesudiye Müstakil Ev

Mesudiye müstakil ev Yapı Kayıt Belgesi alınmış olup İmar Barışından yararlanılmış ve elektrik-su abonelikleri alınmıştır. Bursa Mesudiye’de satılık evler içinde fiyatı ve lokasyonu ile sizinde tercihiniz olabilecek yazlık özenle inşaatı yapılmış olup kot farkından dolayı önü kapanma şansı düşüktür. Bursa Mudaya’da denize ve yakın yazlık ev Mesudiye Ayazma bölgesinin en beğenilen mevkisinde yer alırken bölge her geçen yıl değerlenen arsa, tarla, ev fiyatları ile yatırım içinde yerinde bir tercih olacaktır. Bursa Mesudiye satılık ev denildiğinde ilk olarak akıllara gelen Mudi Emlak portföyünde sizinde bütçenize uygun, zevkinize hitap eden emlak mutlaka bulunacaktır.

Ayazma Mesudiye Müstakil Ev

Ayazma Mesudiye müstakil ev kısa süreliğine kelepir fiyatla yeni sahibini beklerken fırsatıı kaçırmamak ve Tirilye, Eşkel, Eğerce, Esence, Kumyaka satılık arsa, bahçe, bağ, yazlık, villa seçenekleri için bizi aramanız yeterli olacaktır. Ayazma Mesudiye Deniz Manzaralı Müstakil Ev farklı gayrimenkul seçeneklerini değerlendirmek için bizi arayabileceğiniz gibi Mesudiye Ayazma sahilde yer alan ofisimizde detaylı görüşme gerçekleştirebiliriz.

Hemen Ara