Mesudiye Satılık Ev-Bursa Mesudiye Satılık Ev
Mesudiye Satılık Ev-Bursa Mesudiye Satılık Ev

Mesudiye Satılık Ev-Bursa Mesudiye Satılık Ev

Bursa Mesudiye Satılık Ev, Mesudiye bahçeli müstakil, Ayazma müstakil yazlık deniz manzaralı, bahçeli, merkezi konumda uygun fiyatla satışta.

Mesudiye Satılık Ev

Bursa Mesudiye müstakil ev deniz manzaralı, merkezi konumda, bahçeli, sahile yakın 2 oda 1 salon evimiz 135 m2 resmi tapuludur. Mesudiye müstakil ev 75 m2 oturum alanına sahip olup tek katlı ve üzerinde deniz keyfini yaşayabileceğiniz teras bulunmaktadır. Bursa denize yakın müstakil evler arasında fiyat ve lokasyon avantajı ile sizinde tercihiniz olabilecek gayrimenkul için 310.000.-Lira fiyat istenilmektedir. Eşyalı satılık ev olarak bazı beyaz eşya ve masa haricindeki eşyalarla beraber satılacak gayrimenkul direk içine girip oturulabilecek özelliklerdedir.

Bursa Mesudiye Satılık Ev

Bursa Mesudiye satılık ev elektrik-su abonelikleri mevcut olup resmi tapu satış işlemleri Mudanya Tapu Müdürlüğünde gerçekleşecektir. Satılık müstakil bahçeli ev denize yaklaşık 500 metre uzaklıkta olup bakkal-market-camiye yakın konumdadır. Yatırımlık gayrimenkul arayanlar içinde önerilen Bursa Ayazma ev doğanın ve denizin tadını doyasıya yaşamanız için uygun fiyata kaçırılmayacak fırsattır. Bursa Mudanya sahil köylerindeki arazi, arsa, tarla, bahçe, zeytinlik, villa, müstakil evleriniz en kısa sürede, doğru fiyatla satışa sunabiliriz.

Bursa Mesudiye bahçeli ev arayanlar için kesinlikle değerlendirmelerini önerdiğimiz gayrimenkul bulunduğu bölgede 100 m2 arazi fiyatları ortalama 120-150 bin Lira arasındadır. Mudi Emlak Bursa satılık evler denildiğinde ilk olarak akıllara gelmekle beraber Eşkel, Eğerce, Mesudiye, Ayazma arsa, tarla, bahçe seçeneklerini incelemeden karar vermemenizi öneririz.

Ayazma Satılık Ev

Ayazma satılık ev bahçeli doğal yaşamı sizlere sunarken her bütçeye uygun gayrimenkul seçenekleri için Mudi Emlak müşteri hizmetlerini aramanız yeterli olacaktır. Deniz manzaralı satılık evler ilk sizin haberiniz olsun istiyorsanız bizi Youtube, Instagram, Twitter, Facebook sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Mesudiye Satılık yazlık ve Bursa Mesudiye Satılık müstakilfırsatını kaçırmamak için acele etmenizi tavsiye ederiz.

Mesudiye Satılık Ev-Bursa Mesudiye Satılık Ev
Ayazma satılık ev
Bursa deniz manzaralı ev
Müstakil bahçeli ev
Müstakil evler Bursa
Mesudiye satılık ev
Mesudiye satılık evler
Ayazma satılık evler
Bahçeli ev Bursa
Müstakil ev Ayazma
Mesudiye’de satılık ev
Hemen Ara