Bursa Mudanya deniz manzaralı satılık ev
Bursa Mudanya deniz manzaralı satılık ev

Bursa Mudanya Deniz Manzaralı Satılık Ev

Bursa Mudanya Deniz Manzaralı Satılık Ev bölgenin yoğun ilgi gören beldesi Mesudiye-Ayazma’da 290 m2 resmi tapulu arazi içinde iki katlı 3+1 müstakil bahçeli gayrimenkuldür.

Bursa Satılık Ev

Bursa satılık ev almak isteyenler ve deniz kenarında yazlık müstakil ev arayanlar için kısa süreliğine 400.000.-Lira satışa sunulan gayrimenkul emsallerinden uygun fiyata yeni sahibini beklemektedir. Bursa satılık müstakil ev İmar Barışından yararlanılmış olup elektrik-su abonelikleri mevcuttur.

Bursa Mudanya Satılık Ev

Bursa Mudanya satılık ev asfalt yola cephe, denize sadece 200 metre uzaklıkta ve deniz manzaralı müstakil kendinize özel otoparkı bulunmakta ve dünya sıralamasında temiz havası ile yoğun talep gören bölgede uygun fiyatla yer almanız için fırsattır. Bursa satılık müstakil ev sizinde hayalini kurduğunuz günleri yaşamanıza imkan sağlayacağı gibi aynı zamanda alırken kazanmanızı sağlayacak yatırım yapmanız içinde uygundur. Bursa’nın gelişen bölgeleri arasında öne çıkan Mesudiye-Ayazma’da satılık müstakil bahçeli ev 1/1000 imar planı içinde yer alan parseldir. Mudanya’da satılık arsa başta olmak üzere yatırımlık deniz manzaralı tarla, zeytinlik, bahçe, bağ, müstakil evler için İnstagram, Twitter sayfalarımızdan bizi takip etmeyi unutmamanızı tavsiye ederiz.

Bursa Mudanya Deniz Manzaralı Ev

Bursa Mudanya deniz manzaralı ev 2 katlı 3+1 Yapı Kayıt Belgesi alınmış gayrimenkul önünden toplu taşıt araçları geçen asfalta cephe olduğu gibi aynı zamanda merkezi konumdadır. Bursa Mudanya Deniz Manzaralı Satılık Ev hakkında detaylı bilgiye bizi arayarak ulaşabileceğiniz gibi farklı Mudanya Emlak seçenekleri için ofisimizde detaylı görüşme imkanı sağlayabiliriz.

Hemen Ara