Bursa deniz manzaralı sahilde satılık müstakil ev
Bursa deniz manzaralı sahilde satılık müstakil ev

Bursa Deniz Manzaralı, Sahilde Satılık Müstakil Ev

Bursa Deniz Manzaralı, Sahilde Satılık Müstakil Ev Mudanya Mesudiye-Ayazma’da 3 oda 1 salon 240 m2 arazi içinde bahçeli yazlık veya yılın her ayında yaşanabilecek gayrimenkul yeni sahibini bekliyor.

Bursa Müstakil Ev

Bursa müstakil ev almak isteyenleri için kısa süreliğine 360.000.-Lira fiyata satışa sunulan gayrimenkul bahçesinde doğal hayatın keyfini yaşayabileceğiniz, deniz manzarasına hayran kalacağınız özelliklere sahiptir. Bursa’da satılık müstakil evler için fiyatı ve hızla gelişen Mudanya Mesudiye Ayazma bölgesinin en beğenilen lokasyonunda yer alması sayesinde sizinde tercihiniz olabilir. Bursa Mudanya’da satılık gayrimenkuller içinde öne çıkan müstakil ev özel olarak özenle yapılmış olup mimarisi sizi de mutlaka beğeninizi kazanacaktır.

Bursa Satılık Müstakil Ev

Bursa satılık müstakil ev arayanların mutlaka beğenisini kazanacağını düşündüğümüz villa tarzında yapının İmar Barışı yapılmış olup resmi tapuludur. Satılık Mudanya müstakil evler denildiğinde ilk olarak akıllara gelen Mudi Emlak portföyünden satışa sunulan emlak herhangi bir masrafa gerek kalmadan direk girip yaşamaya uygun olduğu gibi yola cephe ve denize sadece 300 metre uzaklıktadır. Bursa Mudanya’da gayrimenkul alarak yatırım yapmak isteyenler içinde uygun olan gayrimenkul merkeze yakın konumdadır.

Bursa Deniz Manzaralı Müstakil Ev

Bursa deniz manzaralı müstakil ev Mudanya’ya yaklaşık 30 kilometre uzaklıkta olup minibüs veya özel aracınızla ulaşım yapabilmeniz mümkündür. Bursa Deniz Manzaralı, Sahilde Satılık Müstakil Ev ilgili detayları telefonla görüşebileceğimiz gibi farklı Mudanya emlak seçenekleri için ofisimize de sizleri bekliyoruz.

Hemen Ara