Bursa Mudanya Eşkel satılık arsa
Bursa Mudanya Eşkel satılık arsa

Bursa Mudanya Eşkel Satılık Arsa

Bursa Mudanya Eşkel Satılık Arsa zeytinlik vasfında olup 113 m2 arazi evlerin hemen arkasında ve elektrik, su bağlantıları yanı başındadır.

Eşkel Satılık Arsa

Eşkel satılık arsa almayı düşünenler için fırsat araziler arasında ilk sırada yer alabilecek özelliklere sahip arazi için istenilen fiyat 67.000 Lira olup emsallerinin çok altındadır. Mudanya’da satılık arsalar içinde yeni projeleri ile öne çıkan Eşkel-Esence’de yer alan zeytinlik müstakil tapulu olup satışında sorun bulunmamaktadır. Eşkel’de satılık arsalar konusunda uzman Mudi Emlak portföyünde sizlere sunulan zeytinlik için kısmi araç takası da kabul edilebilir.

Mudanya Eşkel Satılık Arsa

Mudanya Eşkel satılık arsa denize yaklaşık 750 metre mesafede olup hemen 1 parsel önünde yaz-kış kullanabileceğiniz yolu da bulunmaktadır. Bursa Eşkel de satılık zeytinlik ve arsa her geçen gün değerlenen bölgede yer alırken sizinde doğayla baş başa vakit geçirebilme imkanını bulmanızı sağlayacktır. Eşkel-Esence sahil projesi yapılacak 400 villa ve imar çalışmaları ile Yalıçiftlik-Ketendere bölgesinde projelendirilen ro-ro limanına yakınlığı ile de cazip yatırım fırsatı olarak değerlendirilebilir.

Bursa Eşkel Satılık Arsa

Bursa Eşkel satılık arsa Mudanya merkeze yaklaşık 20 kilometre uzaklıktaki beldede yer alırken okul, cami, market, pazar gibi imkanlarda mevcuttur. Eşkel satılık arsa zeytinlik ve tarla, bağ, bahçe, müstakil ev almak isteyenler için kaçırılmayacak fırsat arazi hakkında bilgi almak için sizleri de Kumyaka’daki ofisimize bekliyoruz.

Hemen Ara