Kumyaka Deniz Manzaralı Satılık Zeytinlik

Kumyaka deniz manzaralı satılık zeytinlik 4.056 m2 olup bölgenin en uygun fiyatı ve lokasyonu ile öne çıkan parselleri arasında yer almaktadır.

Kumyaka Satılık Zeytinlik

Kumyaka satılık zeytinlik full deniz manzaralı olup kısa süre için xxx.000.-TL fiyatla satışa sunulmuş ve dönüm fiyatı olarak 65 bin lira olarak kesinlikle kaçırılmaması gereken arazilerdendir. Kumyaka satılık zeytinlik almak isteyenler için müstakil parsel olması, Mudanya’ya en yakın mahallelerden birinde yer alması ve yatırım yapılması önerilen bölgede bulunması ile de mutlaka değerlendirilmelidir.

Kumyaka’da Satılık Zeytinlik

Kumyaka’da satılık zeytinlik müstakil parsel olup satışında herhangi bir sorun yaşanmadan kelepir arazi sahibi olabilirsiniz. Kumyaka satılık zeytinlik ve lider Mudanya emlak ofisi Mudi Emlak tarafından sizlere sunulan uygun fiyatlı arazi imar çalışmaları ile daha da değerlenecek lokasyondadır. Kumyaka dönüm arsa fiyatları ortalama 120-150 bin Lira aralığında seyrederken portföyümüzde yer alan kelepir arazi emsalleri arasında dikkat çekmektedir.

Mudanya Kumyaka Satılık Zeytinlik

Mudanya Kumyaka satılık zeytinlik en uygun fiyat avantajı ile sizlere sunulurken yatırımlık arazi arayanlar için kaçırılmaz fırsattır. Kumyaka satılık zeytinlik ve her bütçeye uygun Mudanya köylerinde yer alan tarla, bağ evi, villa, arsa, arazi, müstakil evler hakkında detaylı bilgi alabilmek için Mudi Emlak aramanız yeterli olacaktır.

kumyaka-deniz-manzarali-satilik-zeytinlik kumyaka-da-satilik-zeytinlik kumyaka-satilik-zeytinlik

Hemen Ara