Mudanya Kumyaka deniz manzaralı satılık zeytinlik
Mudanya Kumyaka deniz manzaralı satılık zeytinlik

Mudanya Kumyaka Deniz Manzaralı Satılık Zeytinlik

Mudanya Kumyaka Deniz Manzaralı Satılık Zeytinlik sahile ve yerleşime yakın lokasyona sahip olup 9695 m2 de arazi kaçırılmayacak fırsat fiyatla satışa sunuldu.

Kumyaka Satılık Zeytinlik

Kumyaka satılık zeytinlik denize kuş bakışı 600 metre mesafede ve yerleşime 250 metre uzaklıkta olup arazi için istenilen fiyat bölgenin en uygun fiyatı ile xxx.000.-Lira dır. Kumyaka arsa fiyatları ortalama 1 dönüm için 200-250.000.-Lira arasında olup sizlere sunulan zeytinlik 79.000.-Lira dönüm fiyatına gelmektedir. Kumyaka’da satılık zeytinlik arayanlar için kaçırılmayacak fırsat araziler içinde öne çıkan parsel yolu bulunmakta olup aracınızla yılın her ayında içine girebilirsiniz.

Mudanya Kumyaka Satılık Zeytinlik

Mudanya Kumyaka satılık zeytinlik müstakil tapulu olup satışında herhangi bir sorun bulunmamakta ve kısa süre içinde değerine değer katacak avantajlı yatırım fırsatıdır. Satışa sunduğumuz Mudanya Kumyaka’da deniz manzaralı arsa içine bağ evi yapabileceğiniz gibi doğa ile baş başa unutulmaz anlar yaşamanızı sağlayabilir. Foto temsilidir.

Mudanya Kumyaka da satılık zeytinlik

Mudanya Kumyaka da satılık zeytinlik ve arsalar, bağ evleri, müstakil evler, bahçe, villa başta olmak üzere herkesin bütçesine uygun seçenekleri portföyünde bulunduran Mudi Emlak gayrimenkul seçenekleri sizleri bekliyor. Kumyaka satılık zeytinlik ve yüzlerce arazi alternatifi için ofisimizi ziyaret edebilir ya da telefonla detaylı bilgi alabilirsiniz.

mudanya-kumyaka-deniz-manzarali-satilik-zeytinlik

Hemen Ara