Mudanya satılık yazlık
Mudanya satılık yazlık

Mudanya Satılık Yazlık Deniz Manzaralı

Mudanya satılık yazlık, Deniz manzaralı, Bursa Eşkel sahilde, Esence, 1 dönüm arazide, Yapı Kayıt Belgeli gayrimenkulü kaçırmayın.

Mudanya Satılık Yazlık

Mudanya satılık yazlık almak isteyenlere Bursa en güzel köyü Eşkel Esence 1.050 m2 arazi içindedir. Mudanya’da satılık yazlık evler içinde öne çıkan gayrimenkul 2 oda 1 salondur. Mudanya Eşkel’de yazlık ev kısa süreliğine 1.600.000.-Lira fiyatla Mudi Emlak portföyünden satılacaktır. Deniz manzaralı ve sahile-merkeze yakın konumdaki gayrimenkul arazi fiyatına müstakil sahibi olabilirsiniz. Merkezi konumdaki müstakil ev çay bahçelerine, sağlık ocağına, markete, ana yola yakın konumdadır. Mudanya’da satılık bahçeli yazlık sizinde beğeninizi kazanabileceği gibi fiyatlar artmadan mutlaka değerlendirmelisiniz.

Bursa Satılık Yazlık

Bursa satılık yazlık müstakil dönüm içinde gayrimenkul arayanlar için kaçırılmayacak fırsattır. Mudanya’da 100 m2 arsa fiyatları şu an için 130-150.000.-Lira aralığında satış görürken sizde fiyatın kelepir olduğunu takdir edebilirsiniz. Bursa denize manzaralı müstakil yazlık ev zeytin ve meyve ağaçlarının bulunduğu arazide sizde doğayla baş başa kalmanın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz. Bursa Eşkel satılık ev alarak denizin ve doğanın keyfini sürerken yatırım yapma imkanı da bulabilirsiniz. Bursa köylerinde uygun fiyatlı müstakil köy evi yeni projeleri ile öne çıkan bölgede bulunmaktadır.

Mudanya’da sahibinden satılık yazlık ve müstakil ev ilanları içinde sitemizdeki gayrimenkulleri inceleyebilirsiniz. Elektrik-su abonelikleri mevcut bahçeli ev 1/1000 imar planı içinde kalmaktadır. Evlere komşu ve merkezi konumdaki yazlık İmar Barışından yararlanılarak Yapı Kayıt Belgesi alınmıştır. Eşsiz sahili ile ünlenen Eşkel, Esence ve Mesudiye, Ayazma sahil görmeden karar vermemenizi tavsiye ederiz. Mudanya köylerinde ev ve arsalarınızın satışını bölgenin lider emlak firması Mudi Emlak tarafından satışının gerçekleşmesi için bizimle temas kurabilirsiniz.

Satılık Yazlık Mudanya

Satılık yazlık Mudanya Bursa köylerinde gayrimenkuller konusunda yılların verdiği tecrübe ile sizlere hizmet sunan firmamız sosyal medyadan ilanları takip etmenizi öneririz. Bursa satılık yazlık ilanları haricinde yatırımlık tarla, bahçe, zeytinlik, arazi, arsa seçeneklerini de mutlaka değerlendirmenizi öneririz. Bursa Mudanya satılık bahçeli evler için bizi arayarak randevu alıp Mesudiye ve Eşkel ofislerimizde görüşme sağlayabilirsiniz.

Hemen Ara