Eşkel satılık ev
Eşkel satılık ev

Eşkel Satılık Ev – Bursa Eşkel Satılık Ev

Eşkel satılık ev Bursa Eşkel satılık ev müstakil bahçeli ev Mudanya Eşkel müstakil ev arayanlar için fırsat ilan sizi bekliyor.

Eşkel Satılık Ev

Eşkel satılık ev merkeze-denize yakın konumda gayrimenkul 140 m2 arazi içinde 3 katlı 6 oda 3 salondur. Eşkel satılık evler içinde 450.000.-Lira fiyatı ile öne çıkan mülk sizinde tercihiniz olabilir. Bursa’nın en güzel ve beğenilen tatil beldesi Eşkel Esence’de satışa sunulan bahçeli ev elektrik-su bağlantıları hazırdır. Eşkel satılık bahçeli ev satın alarak doğal hayatın, temiz havanın, denizin keyfini sürmeniz yanında yatırım içinde sizlere sunduğumuz ilan fırsat niteliğindedir. Eşkel’de satılık evler içinde fark yaratan gayrimenkul her balkonunda barbekü bulunmaktadır.

Bursa Eşkel Ev

Bursa Eşkel ev almayı düşünenlerin mutlaka değerlendirmelerini önerdiğimiz gayrimenkul ana giriş kapısından sonra 3 kat 3 ayrı girişe sahiptir. Bursa Eşkel satılık müstakil evler içinde tavsiye ettiğimiz mülk için İmar Barışından yararlanılarak Yapı Kayıt Belgesi de alınmıştır. Eşkel Bursa ev denize-merkeze yaklaşık 800 metre yakınlıkta olup ana yola yaklaşık 100 metredir. 90 m2 den toplam yaklaşık 270 m2 kullanım alanına sahip bahçeli müstakil ev bölgede bulamayacağınız fiyat avantajı ile satışa sunulmuştur.

Bursa Eşkel satılık arsa ev portföyünde de her bütçeye uygun seçenekleri bulabileceğiniz Mudi Emlak portföyünü incelemeden karar vermemenizi tavsiye ederiz. Youtube, Twitter, Pinterest, Facebook, Instagram sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip ederek Bursa satılık arsa, müstakil ev, bahçe, arazi, tarla fırsatlarından ilk siz haberdar olabilirsiniz.

Mudanya Eşkel Müstakil Ev

Mudanya Eşkel müstakil ev 100 m2 arsa fiyatlarının 150.000.-Lira olarak gerçekleştiği bölgede alırken kazanmanızı sağlayacaktır.  Eşkel, Esence, Eğerce, Trilye, Kumyaka, Mesudiye, Ayazma bölgesindeki satılık gayrimenkulleriniz için bizi arayarak en doğru ve hızlı fiyatlandırma ile satışını sağlayabilirsiniz. Eşkel Satılık Ev ve Bursa Eşkel Satılık Ev hakkında detaylı bilgiye bizi arayarak ulaşabileceğiniz gibi randevu alarak gayrimenkulü görebilirsiniz.

Bursa Eşkel ev satılmış olup farklı Mudanya satılık müstakil ev, yazlık, arsa, tarla, bahçe, zeytinlik seçenekleri için bizi arayabilirsiniz.

Eşkel Satılık Ev
Bursa Eşkel Ev
Bursa Eşkel Evler
Bursa Eşkel Müstakil Ev
Bursa Eşkel Satılık Ev
Eşkel’de ev
Eşkel Müstakil Ev
Eşkel Satılık Evler
Eşkel Satılık Ev – Bursa Eşkel Satılık Ev
Hemen Ara