Bursa satılık ev
Bursa satılık ev

Bursa Satılık Ev-Bursa Eşkel Satılık Baraka

Bursa Satılık Ev, Bursa Eşkel Baraka, Mudanya köylerinde müstakil yazlık fırsatı 375 m2 arazide sizi bekliyor.

Bursa Satılık Ev

Bursa satılık ev arayanlar için müstakil, bahçe içinde, 4 baraka ile birlikte gayrimenkul sizi bekliyor. Bursa Eşkel satılık evler içinde öne çıkan gayrimenkulün Yapı Kayıt Belgesi alınmıştır. Bursa’da satılık ev almayı düşünenler için Mudanya Eşkel merkezi konumdaki gayrimenkul sizinde seçiminiz olabilir. Eşkel sahil her yıl binlerce turist tarafından tercih edilirken sizde yatırım yaparken eşsiz sahilde günlerinizi geçirebilirsiniz. Devlet kuruluşlarından gerekli izinler alınarak barakaların değerlendirilmesi mümkün olabileceği gibi gelir kaynağı olabilir. Bursa Eşkelde satılık arsa ev fırsatları içinde sizlere önerdiğimiz gayrimenkul tek yetkili satıcısı Mudi Emlak dır.

Bursa Eşkel Satılık Baraka

Bursa Eşkel satılık baraka 375 m2 arazi içinde bahçeli müstakil arsa fiyatlarının 100 m2 130-150.0000.-Lira olarak satış gördüğü bölgede kelepir fiyatlıdır. Eşkel Eğerce satılık evler içinde sizlere önerdiğimiz gayrimenkul elektrik-su abonelikleri bulunmaktadır. Bursa Eşkel bahçeli ev ilanları ile her bütçeye uygun seçenekleri bulabileceğiniz Mudi Emlak danışmadan karar vermemenizi öneririz. Mudanya ve Bursa’ya toplu taşıma araçları ile ulaşabileceğiniz Eşkel yeni projelere yakındır. Bursa’da müstakil bahçeli ev nereden alınır? Sorusuna ağırlıklı verilen cevap Mudanya Eşkel, Eğerce, Mesudiye bölgesi olmaktadır.

Bursa Mudanya ev fiyatları her geçen gün artarken yatırım yapmak içinde kaçırılmayacak fiyattadır. Mudi Emlak farkıyla sizde Mudanya köylerindeki arazi ve bahçeli evlerinizin satışını doğru fiyatlandırma ile gerçekleştirebilirsiniz. Eşkel ve Mesudiye bölgesinde yıllardır hizmet sunan Mudi Emlak sizlerinde gayrimenkullerinizin satışında çalışma gerçekleştirebilir. Bursa Eşkel ev alırken dikkat edilmesi gerekenlerin başında İmar Barışından yararlanmış olması gelirken satışa sunulan gayrimenkul bu özelliktedir.

Bursa Köylerinde satılık evler

Bursa köylerinde satılık evler içinde öne çıkan emlak denize yakın ve hızla gelişirken prim yapan bölgede yer alması ile sizinde mutlaka değerlendirmenizi tavsiye ederiz. Mudi Emlak ofis Mesudiye ve Eşkel sahilde olup yaşanan yoğunluktan dolayı mutlaka randevu alarak gelmeniz rica edilmektedir. Bursa da satılık müstakil baraka fırsatını kaçırmamak ve yüzlerce arsa, tarla, yazlık, zeytinlik değerlendirmek için geç kalmadan bizi aramanız gerekmektedir.

Hemen Ara