Mudanya Tirilye deniz manzaralı satılık zeytinlik
Mudanya Tirilye deniz manzaralı satılık zeytinlik

Mudanya Tirilye Deniz Manzaralı Satılık Zeytinlik

Mudanya Tirilye Deniz Manzaralı Satılık Zeytinlik 4989 m2 ana yola yaklaşık 500 metre, müstakil tapulu, kadastro yoluna 1 parsel uzaklıkta ve emsallerinden çok uygun fiyatla satışa sunulmuştur.

Mudanya Satılık Zeytinlik

Mudanya satılık zeytinlik arayanların kaçırmamalarını önerdiğimiz arazi için 195.000.-Lira fiyat istenilmekte olup aynı konumdaki arazilerin dönüm fiyatlarına ortalama 80-100.000.-Lira istenilmektedir. Mudanya satılık zeytinlik içinde fiyatı ve konumu yanında eşsiz deniz manzarası ile de sizlerin beğenisini kazanacağını düşündüğümüz arazi yerleşime de yaklaşık 750 metre uzaklıktadır.

Tirilye Satılık Zeytinlik

Tirilye satılık zeytinlik almak isteyenlere yatırımlık arazi olarak da tavsiye ettiğimiz parsel Ketendere ro-ro projesinin başlamasıyla da değerine değer katacaktır. Yatımlık Mudanya’da zeytinlik müstakil tapulu ve satışında sorun bulunmayan arazi içine bağ evi yaparak doğal yaşamın keyfini de sürme imkanı yakalayabilirsiniz. Bursa’da değer kazanacak yerler arasında yatırımcılara tavsiye ettiğimiz bölgede yer alan arazi içinde yetişkin zeytin ağaçları bulunmaktadır. Mudanya Emlak arayanların yıllardır tercihi olan firmamız güvencesi ile sizlere sunduğumuz yüzlerce gayrimenkul arasından mutlaka hayalini kurduğunuz araziyi bulabilirsiniz.

Mudanya Tirilye Satılık Zeytinlik

Mudanya Tirilye satılık zeytinlik denize yaklaşık 3 kilometre mesafede yer alırken Tirilye merkeze yaklaşık 5 kilometre uzaklıktadır. Mudanya Tirilye Deniz Manzaralı Satılık Zeytinlik Kumyaka, Eğerce, Esence, Eşkel, Eğerce, Mesudiye yatırımlık araziler, tarla, bahçe emlak ilanları için geç kalmadan bizi aramanızı tavsiye ederiz.

Hemen Ara