Mudanya Tirilye Halilbey satılık zeytinlik
Mudanya Tirilye Halilbey satılık zeytinlik

Mudanya Tirilye Halilbey Satılık Zeytinlik

Mudanya Tirilye Halilbey Satılık Zeytinlik 839 m2 yola cephe, müstakil tapulu yatırımlık arazi arayanlar için ihtiyaçtan emsallerinden uygun fiyatla portföyümüzden satışa sunuldu.

Mudanya Satılık Zeytinlik

Mudanya satılık zeytinlik arayanlar için kısa süreliğine xxx.000.-Lira fiyata satılacak olan arazi içinde yetişkin zeytin ağaçları bulunmaktadır. Mudanya’da satılık zeytinlikler içinde bulunduğu konumu ve uygun fiyatı ile öne çıkan parsel yatırım için değerlendirelebileceği gibi alırken kazandıracak yatırım olarak değerlendirilebilir.

Tirilye Satılık Zeytinlik

Tirilye satılık zeytinlik kadastro yoluna cephe olması sayesinde ulaşım sorunu olmamakla beraber gelişmekte olan bölgenin ufak parça arazilerde en uygun fiyatı ile sizinde seçiminiz olabilir. Mudanya Tirilye satılık zeytinlikler arsa, tarla, bahçe, müstakil ev, villa denildiğinde ilk olarak akıllara gelen ve yıllardır bölgede sizlere hizmet sunan Mudi Emlak portföyünden satılacak araziyi görmek için randevu almanızı tavsiye ederiz. Bursa’da nereden arazi alınır? sorusunun yanıtını arayanlar için tavsiye ettiğimiz bölge olan Mudanya Eşkel Esence, Eğerce, Mesudiye Ayazma’da satılık arsalar da portföyümüzde bulunmaktadır.

Mudanya Tirilye Satılık Zeytinlik

Mudanya Tirilye satılık zeytinlik bölgenin en çok tercih edilen mahallesi Halilbey yer alırken sizinde karlı bir yatırım yapmanız için uygun bir fırsat olarak değerlendirilebilir. Mudanya Tirilye Halilbey Satılık Zeytinlik gerekli izinler alınarak bağ evi yapımına uygun olabileceği gibi herkesin bütçesine uygun seçenekler için bizi aramanız yeterli olacaktır.

Bursa Mudanya satılık zeytinlik satılmış olup yüzlerce yatırımlık arsa, tarla, bahçe, müstakil ev seçeneği için Mudi Emlak arayarak bizi arayabilir  ya da sitemizdeki diğer ilanları değerlendirebilirsiniz.

Hemen Ara