Mudanya Tirilye Zeytinbağı Halilbey satılık zeytinlik
Mudanya Tirilye Zeytinbağı Halilbey satılık zeytinlik

Mudanya Tirilye Zeytinbağı Halilbey Satılık Zeytinlik

Mudanya Tirilye Zeytinbağı Halilbey Satılık Zeytinlik 1052 m2 arazi yola 1 parsel uzaklıkta, müstakil tapulu, uygun fiyatlı yatırımlık arazi olarak portföyümüzden satışa sunulmuştur.

Mudanya Tirilye Zeytinlik

Mudanya Tirilye zeytinlik arayanlar için kaçırılmayacak fırsat olarak sizlere sunduğumuz parsel için 105.000.-Lira istenilmekte olup değerinin altında fiyattadır. Mudanya Tirilye satılık zeytinlik almak isteyenler için bağ evi yapabileceğiniz arazi Zeytinbağı merkeze yaklaşık 3 kilometre mesafede olup doğayla başbaşa kalmak isteyenlerin ilgisini çekebilecek özelliklere sahiptir.

Mudanya Zeytinbağı Zeytinlik

Mudanya Zeytinbağı zeytinlik almak isteyenlerin beklentilerinizi karşılayacağınız düşündüğümüz arazi müstakil tapulu olup satışında herhangi bir problem bulunmamaktadır. Mudanya Zeytinbağı satılık zeytinlikler içinde konumu ve fiyatı ile emsallerinden uygun olan arazi bölgenin en çok ilgi gören Halilbey mevkiinde yer almaktadır. Bursa’da yapılacak yeni yatırım projeleri yakınlığı ile değerine değer katacak arazi eşsiz doğa manzarasına sahiptir.

Mudanya Tirilye Satılık Zeytinlik

Mudanya Tirilye satılık zeytinlik hakkında detaylı bilgiye telefonla veya ofisimizde karşılıklı görüşme netciesinde ulaşabileceğiniz gibi farklı seçenekleri de değerlendirebiliriz. Mudanya Tirilye Zeytinbağı Halilbey Satılık Zeytinlik Yalıçiftlik, Kumyaka, Mesudiye, Ayazma, Eşkel, Esence yatırımlık arazileri görüşmek için sizleri bekliyoruz.

Hemen Ara