Mudanya satılık zeytinlik
Mudanya satılık zeytinlik

Mudanya Kaymakoba Manzaralı Satılık Zeytinlik

Mudanya Kaymakoba Manzaralı satılık zeytinlik 1200 m2 içinde 25-30 adet ağaç bulunan parsel göl ve dağ manzaralısı ile doğal yaşam imkanını sizlere sunmaktadır.

Mudanya Satılık Zeytinlik

Mudanya satılık zeytinlik almak isteyenler için kaçırılmayacak fiyatla satışa sunulan arazi için 120.000.-Lira istenmekte olup rayiç değerine göre düşük olmasının nedeni ihtiyaç nedeniyle satılmasındandır. Mudanya’da satılık zeytinlik arayanlar için müstakil tapulu olması ve fiyatı ile öne çıkan parsel köy yerleşimine sadece 150 metre olup kapanmaz manzarası sayesinde sizde unutulmaz anlar yaşayabileceğiniz bir ortam oluşturabilirsiniz.

Mudanya Kaymakoba satılık zeytinlik

Mudanya Kaymakoba satılık zeytinlik müstakil tapulu olup içindeki yaklaşık 20-25 yaşındaki ağaçlara bakıldığında rahatlıkla zeytin mahsulu alınabilir. Mudanya’da yolu bulunan satılık arazi Bursa’nın son yıllarda yoğun ilgi gören turistik ve tatil beldesi Tirilye’ye yaklaşık 7 kilometre uzaklıktadır. Mudanya merkeze yakın zeytinlik olarak bulunduğu lokasyon ve fiyatı ile öne çıkan arazi içine bağ evi yapabileceğiniz gibi yatırım amaçlı da kaçırılmaması gereken bir fırsattır.

Tirilye Kaymakoba Satılık Zeytinlik

Tirilye Kaymakoba Satılık Zeytinlik alternatifleri içinde lokasyonu ve fiyatı ile öne çıkan arazi araç takası teklifleri de değerlendirilebilir. Mudanya köylerinden bağ, bahçe, tarla, arazi, müstakil ev portföyünde her bütçeye uygun seçenekleri portföyünde bulunduran Mudi Emlak tarafından sizlere sunulan seçenekleri incelemeden karar vermemenizi tavsiye ederiz. Mudanya satılık zeytinlik ve yatırımlık araziler inceleyerek detaylı bilgi almak için sizleri ofisimize bekliyoruz.

Mudanya Kaymakoba Manzaralı satilik zeytinlik
Kaymakoba satılık zeytinlik
Mudanya’da satılık arazi
Mudanya’da satılık zeytinlik
Mudanya Kaymakoba satılık zeytinlik
Mudanya Kaymakoba satılık zeytinlik
Mudanya satılık zeytinlik
Mudanya Trilye satılık zeytinlik

 

Hemen Ara