Mudanya Eşkel Esence satılık bahçeli müstakil ev
Mudanya Eşkel Esence satılık bahçeli müstakil ev

Mudanya Eşkel Esence Satılık Bahçeli Müstakil Ev

Mudanya Eşkel Esence Satılık Bahçeli Müstakil Ev 155 m2 resm, tapulu, 1/1000 imar planı içinde, eletrik-su abonelikleri bulunan gayrimenkul arsa fiyatına satışa sunulmuştur.

Mudanya Satılık Müstakil Ev

Mudanya  satılık müstakil ev yol payları çıktıktan sonra 108 m2 arazi içinde gayrimenkul özel parselasyonu yapılmış projesi bulunmakta olup kısa süreliğine xx.xxx.-Lira satılacaktır. Mudanya’da müstakil ev almak isteyenler için kaçırılmayacak fiyatla ve yatırım fırsatı olarak sizlere sunulmuş olup sahile-merkeze sadece 5 dakika içinde inebileceğiniz konumdadır. Mudanya Eşkel Esence’de satılık arsalar şu anda resmi tapulu, 1/1000 imar planı içindekilerin satış fiyatlarının 70-80.000.-Lira civarında olduğu dikkate alındığında bahçeli müstakil ev uygun satış rakamı olduğunu sizde takdir edebilirsiniz.

Mudanya Satılık Bahçeli Ev

Mudanya satılık bahçeli ev arayanların mutlaka değerlendirmelerini önerdiğimiz gayrimenkul bölgenin en eski yerleşim bölgesindeki konumu ve uygun fiyatı ile sizinde tercihiniz olabilir. Mudanya’da satılık bahçeli evler arasında öne çıkan emlak tadilat yapılması için gerekli izinler alındığında emsallerinden güzel bir villa oluşturmanız mümkün olacaktır. Bursa satılık bahçeli müstakil arasında portföyümüzden sizlere önerdiğimiz gayrimenkul haricinde herkesin bütçesine uygun arsa, tarla, zeytinlik, bahçe seçenekleri içinde bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Mudanya Eşkel Satılık Bahçeli Müstakil Ev

Mudanya Eşkel satılık bahçeli müstakil ev dünya sıralamasına giren temiz havası ve yeni projeleri ile herkesin hayallerini süsleyen bölgede sizinde yer almanızı fırsat verecektir. Mudanya Eşkel Esence Satılık Bahçeli Müstakil Ev hakkında detaylı bilgi almak veya farklı emlak alternatiflerini incelemek için ofisimizi ziyaret edebilir ya da telefonla iletişim kurabilirsiniz.

Hemen Ara