Mudanya Kumyaka satılık müstakil ev
Mudanya Kumyaka satılık müstakil ev

Mudanya Kumyaka Satılık Müstakil Ev

Mudanya Kumyaka Satılık Müstakil Ev Petek Sitesi hemen karşısında yer alırken full deniz manzaralı ve ana yolun hemen üst tarafındaki konumu ile kaçırılmayacak fırsattır.

Kumyaka Satılık Ev

Kumyaka satılık ev arayanlar için kısa süre için xxx.000.-TL uygun fiyatla satışa sunulan gayrimenkul 4 katlı olup 72,5 m2 tapu verilerek satışı gerçekleştirilecektir. Kumyaka’da satılık müstakil ev önünde hoşça vakit geçirebileceğiniz şirin bir bahçesi bulunmakta olup deniz manzarası sayesinde bir yanda Mudanya diğer yanda temiz havası ile öne çıkan Zeytinbağı-Tirilye manzarasına hakimdir.

Kumyaka Satılık Müstakil Ev

Kumyaka satılık müstakil ev Yapı Denetim’den alınan oturma müsadesi ile satışa sunulmuş olup elektrik, su, telefon bağlantıları bulunmaktadır. Kumyaka müstakil ev önünden Mudanya ve Bursa’ya toplu taşıma araçları sürekli seferler düzenlendiğinden ulaşım sorununuz da bulunmayacaktır.

Mudanya Kumyaka Satılık Ev

Mudanya Kumyaka satılık ev bu fiyatlara artık bulmak mümkün olmadığından gayrimenkulü mutlaka değerlendirmenizi tavsiye ederiz. Mudanya Kumyaka Satılık Müstakil Ev başta olmak üzere Kumyaka’dan Mesudiye-Ayazma mahallelerine kadarki geniş portföyü ile sizlere hizmet veren Mudi Emlak danışmadan karar vermemenizi tavsiye ederiz.

mudanya-kumyaka-satilik-mustakil-ev    kumyaka-satilik-mustakil-ev

Hemen Ara