Mudanya Kumyaka satılık zeytinlik
Mudanya Kumyaka satılık zeytinlik

Mudanya Kumyaka Satılık Zeytinlik

Mudanya Kumyaka Satılık Zeytinlik deniz manzaralı, evlerin yanında ve yola cephe arazi 2.184 m2 olup merkeze, sahile yakınlığı ile öne çıkmaktadır.

Kumyaka Satılık Zeytinlik

Kumyaka satılık zeytinlik bölgenin en değerli parselleri arasında dikkat çekerken kısa süre için xxx.000.-TL fiyatla satışa sunulmuştur. Kumyaka satılık zeytinlik Mudanya merkeze yakınlığı ve her geçen gün değerine değer katan gayrimenkul fiyatları ile öne çıkan bölgede fırsat araziler arasında yer alırken elektrik, su bağlantıları hemen yanında bulunduğundan kendi müstakil evinizi yapabilmek içinde fırsattır.

Kumyakada Satılık Zeytinlik

Kumyakada satılık zeytinlik benzer konumdaki arazilere kıyasla uygujn olup müstakil tapulu arazi satışında herhangi bir sorun bulunmamaktadır. Ana yola yakın olan Kumyaka satılık zeytinlik yılın her ayında içine girebileceğiniz yola cephe lokasyonu ile de emsallerinin önüne geçmektedir.

Mudanya Kumyaka Satılık Arsa

Mudanya Kumyaka Satılık Arsa ana yola 130 metre, Mudanya merkeze 5 km. Zeytinbağı-Tirilye’ye 5 km. mesafesi ile de her ihtiyacınıza uygun bir konumdadır. Mudanya Mudi Emlak portföyünde yer alan yatırımlık zeytinlik, arsa, bağ, bahçe, müstakil ev, bağ evi, arazileri incelemeden ve Mudanya Kumyaka Satılık Zeytinlik hakkında detaylı bilgi almadan karar vermemenizi tavsiye ederiz.

mudanya-kumyaka-satilik-zeytinlik kumyakada-satilik-zeytinlik kumyaka-satilik-zeytinlik mudanya-kumyaka-satilik-arsa

Hemen Ara