Mudanya’da Satılık Ahır

Mudanya’da Satılık Ahır ana yola cephe konumu, şehir merkezine uzak olmaması ve kelepir fiyatı ile öne çıkarken elektrik, su abonelikleri de mevcuttur.

Mudanya satılık ahır

Mudanya satılık ahır ve işyeri olarak kullanabileceğiniz yerde sanayi cereyanı da bulunduğundan herhangi bir sorun yaşamadan yeni işinizi kurabilirsiniz. 290 m2 alan üzerine kurulu ahır ufak baş hayvan, köpek çiftliği veya farklı hayvanların beslenmesi ve büyütülmesinde kullanılabilecek özelliklere sahiptir. Kapalı alanı da bulunan işyeri müstakil tapulu olup içinde kapalı mekanda gözükmektedir.

Mudanyada satılık işyeri

Mudanyada satılık işyeri ve ahır arayanlar için kısa süre için xxx.000.-TL’den satışa sunulan mekan içinde mutfak, tuvalet ve büro olarak kullanabileceğiniz yerde bulunmaktadır. Mudanya’da satılık ahır ana yola cephe olan konumuyla müşterilerinizin size kolaylıkla ulaşabilmesini mümkün kılarken aynı zamanda Işıklı köyüne de yakın konumdadır. Mudanya çevresindeki köyler olan Işıklı, Çepni, Yörükali, Aydınpınar, Tirilye ve tüm çevrede bulunan zeytinlik, bağ, bahçe, villa, müstakil ev, bahçeli evler için Mudi Emlak portföyünü mütlaka incelemenizi tavsiye ederiz.

mudanyada-satilik-ahir bursa-mudanyada-satilik-ahir mudanyada-ahir mudanyada-ahir-satilik mudanyada-isyeri-satilik mudanya-satilik-ahir mudanya-satilik-isyerleri

Hemen Ara