Bursa Yunuseli Toki Dibinde Satılık Daire

Bursa Yunuseli Toki Dibinde Satılık Daire 3 oda 1 salon 110 m2 de olup merkezi konumu ve emsallerine kıyasla uygun fiyatı ile kaçırılmayacak gayrimenkuller arasında yer almaktadır.

Bursa Satılık Daire

Bursa Satılık Daire arayanlar için kaçırılmayacak fırsat olarak xxx.000.-TL fiyatla satışa sunduğumuz ev gelişmekte olan bölgede yer almakta olup Yunuseli Toki evleri hemen önündedir. Bursa satılık ev 3 yaşında müstakil site içinde yer alırken petekli ısınma sistemi ve kombisidi de bulunmaktadır. Bursa satılık daire özel yalıtımlı olması sayesinde ısınma maliyetleri düşeceği gibi yazıında rahat edersiniz.

Bursa Yunuseli Satılık Daire

Bursa Yunuseli Satılık Daire arayanların beklentilerini fazlasıyla karşılayacak ev 4 katlı apartmanın 4. katında yer alırken 60 metre ilerisi Erdoğan bulvarına bağlanan ana caddeye çıkmaktadır. Ana yola yakın olması otobüs durağı, kapalı pazar yerine ve tüm ihtiyaçlarınıza dakikalar içinde ulaşabileceğiniz lokasyondaki daireyi mutlaka değerlendirmenizi tavsiye ederiz.

Bursa Yunuseli Satılık Ev

Bursa Yunuseli Satılık Ev her geçen gün prim yapan bölgede yer aldığından yatırımınızın da süre içinde karşılığını almanızı sağlayacaktır. Bursa Satılık Daire Mudanya Köylerinde zeytinlik, arsa, arazi, bağ, bahçe ve yatırımlık gayrimenkuller için Mudi Emlak portföyünü mutlaka incelemenizi tavsiye ederiz.

Evimiz satılmış olup farklı ev seçenekleri için bizi arayabilirsiniz.

bursa-satilik-daire bursa-da-satilik-daire bursa-yunuseli-satilik-daire bursa-yunuseli-satilik-ev bursa-yunuseli-toki-de-satilik-daire bursa-yunuseli-toki-dibinde-satilik-daire bursa-yunuseli-toki-satilik-daire bursa-yunuseli-toki-yani-satilik-daire IMG-20170322-WA0013 yunuseli-satilik-daire yunuseli-toki-dibinde-satilik-daire

Call Now ButtonHemen Ara